10 слів, що притягують успіх

9235

Ще за часів давнини люди зрозуміли, що слова, які вимовляються переконано і повторюються неодноразово, здатні чинити сильний вплив на життя та долю людини.

Було помічено, що часте вживання слів із різко негативним значенням призводить до посилення проблем, і, навпаки, переважання в мові людини «позитивних» слів дає таку силу, що можна легко виплутатися зі складних життєвих ситуацій і досягти успіху.

Наші предки були мудрими та використовували це спостереження для того, щоб зробити молитви та змови по-справжньому ефективними. А сучасні психологи, вже спираючись на свої дослідження, підтвердили прямий зв’язок слів, що вимовляються, з самовідчуттям і удачливістю.

Річ у тім, що слова, які ми вимовляємо найчастіше, відкладаються в підсвідомості та викликають особливу реакцію організму, впливаючи на нашу поведінку та життя в цілому. Тому якщо життя не клеїться, різноманітні проблеми не дають вам спокою, то настав час задуматися над тим, які слова ви говорите найчастіше.

Ось список з 10 слів, які допоможуть позбавитися набридлих проблем і залучити у ваше життя удачу:

  • Удача. Так, удача любить, коли її звуть як є — на ім’я. Але вживати це сильне за своїм впливом слово потрібно впевнено і лише з позитивним настроєм. Ніяких «Удача мені не завадила б…», «От якби мені посміхнулася удача…». Натомість кажіть: «Удача завжди зі мною», «Мене супроводжує удача», «Я вірю, що удача посміхнеться мені сьогодні».
  • Щастя. Щастя — це те, чого ви прагнете. Тому варто нагадувати собі про цю мету щодня і з повною впевненістю заглядати в майбутнє: «Я створена для щастя», «Я обов’язково досягну свого щастя». Повторюючи це «чарівне» слово, ви не лише наблизите ціль до себе, а й через деякий час справді відчуєте себе щасливою людиною.
  • Любов. Здатність любити себе, близьких та навколишній світ — це запорука удачі. Адже вона не любить зачерствілих, убогих на почуття людей. Говоріть близьким про свої почуття і не бійтеся зізнатися у своїй любові до світу. Скажіть: «Я люблю цей світ за його красу та можливості, які він постійно відкриває переді мною», «Я люблю життя». І світ обов’язково поспішить відповісти вам взаємністю.
  • Добробут. Слово складається із двох частин. Якщо переставити їх місцями, ми побачимо дивовижне поєднання «бути в щасті, достатку». Якщо ви часто вживатимете це слово, і особливо бажаючи добробут і процвітання іншим людям, ви дійсно почнете отримувати благо від життя і розвернете удачу обличчям до себе.
  • Подяка: «Дякую». Фортуна не надто шанує тих, хто хоче лише отримувати, не віддаючи нічого натомість. Тому дякуйте за свої успіхи (вимовляючи саме слово «дякую») близьким і знайомим людям, обставинам, що вдало склалися, тим, хто надав вам нехай і несуттєву, але допомогу. Тоді наступного разу успіх знову не відмовить вам у своїй прихильності.
  • Успіх. Щоб усі ваші починання справді увінчалися успіхом, частіше вимовляйте це слово. Таким чином ви запрограмуєте себе на успіх і досягнете бажаного.
  • Впевненість. Впевненість — це одне з основних почуттів щасливих людей. Якщо ви й справді повірите в себе, то примхлива Фортуна подарує вам прихильність. Часте повторення цього слова допоможе вам відчути впевненість у своїх силах і можливостях, і навіть переконати себе у власній вірі, хоча спочатку ви могли відчувати сумніви.
  • Довіра. Для того, щоб життєві обставини складалися для вас вдало, потрібно довіряти життю. Перед важливою для вас справою частіше говоріть про довіру: «Я відчуваю довіру до життя. Я знаю і вірю, що обставини складуться на мою користь».
  • Здоров’я. Ще одна запорука успіху — фізичне та моральне здоров’я. Негативні новини, слова, обговорення захворювань та постійні скарги на самопочуття не лише притягують проблеми, а й прихильно погіршують стан всього організму. А ось слово «здоров’я» в позитивних поєднаннях посприяє тому, що ви завжди будете почуватися добре. До речі, не кажіть «я не хочу хворіти» — замініть на фразу «я здорова», «я вірю у здоров’я та сили мого організму».
  • Надія. Саме надія змушує нас зібрати сили в кулак і рухатися вперед навіть у найважчих ситуаціях. Забудьте про фразу «Надія вмирає останньою». Говоріть «Я сподіваюся на краще», «Надія і віра зі мною», і удача обов’язково вас почує та виправдає надію.

Змінюйте своє життя на краще, використовуючи правильні слова та фрази. Ваше щастя у ваших руках. Нехай Фортуна завжди обдаровує вас своєю прихильністю, а успіх супроводжує в будь-яких починаннях!

Поділіться коментарем