11 ознак того, що ви поруч із хорошим чоловіком

32194

Не витрачайте більше часу на суперечки про те, яким повинен бути хороший чоловік. Будьте ним. — Марк Аврелій

good man

Один із наших обов’язків як чоловіків — бути джентльменом стосовно тих, з ким ми зустрічаємося. Мабуть, немає людини, до якої це відноситься більше, ніж до вашого партнера. Жінки очікують, що до них залицятиметься і, можливо, зробить пропозицію чоловік з високим характером.

Більшість людей погодиться з тим, що хороші хлопці містять певні поведінкові риси протягом усього життя. Звідси випливає наступне питання: з яких рис характеру складається “хороший чоловік”? Що ж, їх дійсно багато. Нам вдалося звузити коло “ознак” хорошого чоловіка до 11.

Ось 11 ознак того, що ви з хорошою людиною (у довільному порядку):

1. Він змушує вас відчувати себе красивою (зовні та всередині).

Хороший чоловік не забуває про те, щоб ви, як його партнерка, відчували себе прекрасною. Хороший чоловік не задовольняється лише словами, але успішно проявляє почуття краси у вашому серці. Це охоплює взаємодію з вами фізично і психічно.

2. Він викликає почуття натхнення.

Хороший чоловік завжди матиме сильний і непохитний характер. За замовчуванням він надихає у своїх словах і вчинках. Він ніколи не перестає викликати почуття натхнення. Він надихне жінку на те, щоб бути найкращою версією себе.

3. Він частіше за все підтримує.

Хороший чоловік розуміє, як важливо продовжувати підтримувати та пристосовуватися до потреб жінки. Це не означає, що він має завжди погоджуватись, але має бути тим, хто може запропонувати підтримку і пристосуватися, коли цього вимагає ситуація.

4. Він завжди прагне до самовдосконалення.

Хороший чоловік ніколи не переоцінює себе. Хоча він може бути розумним, хороший чоловік завжди прагне до самовдосконалення; чи то через вивчення чогось нового, чи то через прийняття на себе додаткових обов’язків, чи то через покращення фізичної форми, він пишається тим, що стає кращим.

5. З ним ви відчуваєте себе в безпеці.

Почуття безпеки та захищеності є життєво важливим компонентом для будь-якої жінки у її стосунках. Обов’язок чоловіка — забезпечити наявність таких почуттів. У разі чогось нещасного він завжди заступиться і захистить свою жінку.

6. Він завжди начебто робить “дрібниці”.

Притримати двері, витягнути стілець, погодувати дітей і т.д. — все це фірмові дії хорошого чоловіка, який робить дрібниці. Він ніколи не буває занадто зайнятий, щоб зупинитися і запропонувати невеликий жест допомоги.

7. Він чесний і відвертий.

Хороший чоловік не буде брехати, обманювати або красти, особливо стосовно людини, яку любить найбільше у світі. Він не повинен відчувати жодних вагань у тому, щоб сказати все як є, незалежно від того, чи є те, що він має сказати, хорошим чи поганим.

8. Він ніколи не ображає вас або когось іншого.

Хороший чоловік ніколи не буде фізично, психічно або емоційно жорстоким стосовно свого партнера. Ніколи. Крім того, він не спровокує епізод насильства з кимось іншим за жодних обставин. Замість цього, хороший чоловік буде використовувати силу свого характеру та інтелекту для вирішення конфліктів.

9. Він підтримує вас усім серцем.

Коли хороший чоловік висловлює свою любов, ця любов залишається попри все. За жодних обставин хороший чоловік не залишить вас без уваги, навіть у найскладніших ситуаціях. Він не відмовиться від свого обов’язку бути поруч з вами.

10. Він працює, щоб заслужити та зберегти вашу довіру.

Хороший чоловік розуміє, що довіру, як і любов, не можна нав’язати, її треба заслужити. Заслуживши священну довіру, він сприймає таке благословення як належне. Крім того, він ніколи не залишає свою довіру під сумнівом.

11. Він ставить вас на перше місце за будь-яких обставин.

Це не означає, що він стоїть на колінах і потурає кожній примсі жінки. Це означає, що в більшості випадків хороший чоловік буде безкорисливим у своїх словах і вчинках. Чоловік зобов’язаний ставити свою жінку на перше місце — хороший чоловік робить це набагато частіше, ніж не робить.

Поділіться коментарем