11 влучних підказок — як правильно приготувати м’ясо та рибу

389

Завдяки цим правилам будь-яка страва з м’яса чи риби буде ніжною та соковитою. До того ж в неї буде хрустка золотава скоринка.

Може здатися, що смажити м’ясо чи рибу досить просто. Адже, все, що треба зробити, — це нагріти олію на сковороді та покласти шматочки. Але, насправді, цей процес вимагає певних знань!

Скористайтеся цими кулінарними порадами та використовуйте їх під час приготування їжі. Тоді в кулінарному поєдинку з м’ясом та рибою перемога завжди буде на вашому боці!

Як смачно смажити м’ясо та рибу

 1. Смажте м’ясо та рибу лише на рафінованій олії. Його вміст повинен становити близько 8% від загальної ваги продуктів. Крім того, сковорода повинна мати товсте дно.
 2. Щоб м’ясо було добре пропечене, його потрібно просушити паперовими серветками чи рушниками. Річ у тому, що надлишок вологи створює пари, які уповільнюють процес смаження до коричнево-золотистого кольору.
 3. М’ясо потрібно готувати безпосередньо перед подачею. Солити його перед смаженням не варто, тому що це призведе до втрати соку. Краще посипати м’ясо сіллю, за кілька хвилин до закінчення приготування. Це призведе до отримання хрусткої скоринки. Якщо ви хочете отримати рожевий колір — м’ясо слід посипати цукровою пудрою.
 4. Якщо ви смажите в паніруванні, та бажаєте, щоб скоринка стала золотистою, а не чорною, вмочить м’ясо чи рибу спочатку до збитого яйця, а потім вже у сухарі.
 5. Під час смаження м’яса не повертайте його часто.
 6. Щоб пом’якшити м’ясо замаринуйте його. Якщо часу немає — можна змастити гірчицею. Ще можна відбити його за допомогою кухонного молотка та скропити лимонним соком.
 7. М’ясо та котлети слід класти лише на добре розігріту пательню. Додайте в олію кілька крапель води — як вони починають трохи скрипіти та випаровуватися, негайно починайте смажити.
 8. Щоб уникнути неприємних запахів при смаженні риби, покладіть на сковороду шматочки картоплі.
 9. Не використовуйте кришку, готуючи невеликі шматочки м’яса. Також не слід додавати занадто багато олії.
 10. Щоб м’ясо було смачніше, потримайте його в киплячій воді пару хвилин перед смаженням.
 11. Якщо ви хочете, щоб цибуля, яка використовується для м’яса, мала апетитний золотисто-жовтий колір, обваляйте її в борошні.

Скористайтеся цими кулінарними порадами та використовуйте їх для здорового харчування.

А в кулінарному поєдинку з м’ясом та рибою перемога завжди буде на вашому боці!

Поділіться коментарем