13 цікавих способів використання звичайного огірка

77

1. 

Огірок містить усі необхідні вітаміни: В1, В2, В3, В5, В6, вітамін С. Крім цього: фолієву кислоту, залізо, кальцій, фосфор, магній, калій, цинк.

2. 

Відчуваєте втому у другій половині дня? Напої з кофеїном вам не допоможуть. Для відновлення сил потрібен продукт, який містить вітаміни групи В та вуглеводи. Усі вітаміни групи В містяться в огірках, але, виявляється, огірок містить й вуглеводи. Досить з’їсти один огірок, щоб відновити сили.

3. 

Вам набридло витирати запітніле дзеркало у ванній після прийняття душу? Перед прийняттям ванни змастіть дзеркало кружечком огірка – воно не запітніє, і у ванній буде стояти приємний запах.

фото sovkusom.ru

4. 

Якщо ваш сад часто відвідують шкідливі комахи, покладіть кружальця огірка в алюмінієвий посуд. Поєднання огірка з алюмінієм викличе хімічну реакцію, та з’явиться запах, який не відчуває людина. Але для комах він нестерпний.

5. 

Ви зібралися йти в басейн, але соромитеся целюліту на ногах? Візьміть 1-2 кружальця огірка та змастіть ці місця. Огірок має косметичну властивість стягувати шкіру на деякий час. Зморшки на обличчі також розгладжуються за допомогою огірка на деякий час, шкіра стає більш пружною.

6. 

Ви випили алкогольний напій, сильно заболіла голова? Не пийте більше — це по-перше. А по-друге, з’їжте огірок й йдіть спати. Вранці прокинетеся свіжим, без головного болю. Огірок містить цукор і електроліт, які разом з вітаміном В регулюють обмін речовин, порушений прийняттям алкоголю.

7. 

Ви хочете позбутися шкідливої ​​звички перекушувати перед сном? Огірки допоможуть, якщо потрібна повноцінна їжа на швидку руку.

фото ic.pics.livejournal.com

8. 

На вас чекає важлива зустріч, але ви не встигаєте почистити взуття? Візьміть кружечок огірка і пройдіться ним по поверхні взуття один раз. Черевики тут же заблищать, як нові. Крім цього, огірок містить водостійкі речовини.

9. 

Заскрипіло колесо або двері, а масло WD-40 закінчилося? Візьміть огірок, змастіть і скрип припиниться.

10. 

Ви хвилюєтеся перед іспитом? Кажуть, що інгаляція зі свіжим огірком — знімає напруження й провітрює мізки.

11. 

У вас неприємний запах з рота? Візьміть часточку огірка та пожуйте її протягом 30 секунд. Запах зникне.

фото cs9.pikabu.ru

12. 

Крани та газова плита брудні? Візьміть часточку огірка й протріть потрібне місце кілька разів. Поверхня не тільки заблищить, але і не залишиться слідів. Крім цього, ваші руки стикнуться з природним матеріалом, а не з хімією.

13. 

Ви написали щось ручкою і помилилися? Візьміть шкірку огірка та обережно зітріть непотрібну букву. Огірок може стерти навіть фломастер.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем