15 цитат про мотивацію, до яких варто звертатися у важкі часи

515

Іноді життя буває важким, але не можна здаватися, коли це відбувається. Ці цитати про мотивацію варто пам’ятати, коли стає важко. Вони нагадають вам про те, чому варто продовжувати рухатися вперед, і можуть дати вам мотивацію для цього.

Успіх може статися в будь-який момент, і єдине, що вас зупинить, — це якщо ви опустите руки. Залишайтеся вмотивованими та знайдіть шлях крізь усі негаразди. Тоді ви зможете озирнутися назад і пишатися тим, як далеко просунулися.

Ці цитати про мотивацію належать тим, хто сам досягнув великого успіху. Вони пропонують своє розуміння і досвід того, як залишатися мотивованим у важкі часи. Це може допомогти і вам пережити важкі часи.

П’ятнадцять корисних цитат про мотивацію

Ми всі стикаємося з важкими часами. Коли дорога попереду здається занадто довгою, щоб продовжувати рухатися нею, прочитайте ці цитати про мотивацію.

1. “Наш найбільший тріумф не в тому, що ми ніколи не падаємо, а в тому, що ми кожного разу піднімаємося”. — Конфуцій

Життя стає важким, незалежно від того, наскільки ми готуємося. Несподівані перешкоди та труднощі трапляються постійно, але крізь них завжди можна пройти.

Якщо щось йде не так, як заплановано, це не означає, що ви зазнали невдачі. Поки ви піднімаєтеся і пробуєте знову, ви все ще на правильному шляху. Саме в цьому і полягає ваша найбільша слава — в тому, що ви продовжуєте намагатися і проштовхуєтеся вперед.

2. “Кожна біда, кожна невдача і кожен душевний біль несе в собі зерно рівноцінної або більшої користі”. — Наполеон Гілл

Кожного разу, коли ваше життя стає важким, пам’ятайте, що у відповідь ви отримаєте рівну кількість добра. Часто блага, які ви отримуєте у відповідь, є навіть більшими за ті труднощі, через які ви пройшли. Можливо, зараз ви цього не бачите, але все налагодиться.

3. “Виклики — це те, що робить життя цікавим, а їх подолання — те, що робить життя осмисленим”. — Джошуа Дж. Марін, морський піхотинець

Якби життя завжди було легким, воно б дуже швидко набридло. У вас не було б великої мотивації вчитися і розвиватися, якби всього можна було швидко досягти.

Виклики є важкими та часто неприємними, але саме вони роблять життя вартим того, щоб жити. Ви б не зрозуміли, наскільки прекрасні хороші часи, якби ніколи не переживали важкі. Крім того, ви б ніколи не зрозуміли, на що ви здатні, якби ніколи не поставали перед труднощами.

4. “Успішна людина — та, яка може закласти міцний фундамент з цеглинок, які кинули в неї інші”. — Девід Брінклі

Завжди знайдуться люди, які намагатимуться вас знищити. Чи то словами, чи іншими діями, вони можуть не бажати вам успіху. Коли це трапляється, пам’ятайте, що вони не можуть перешкоджати вашому прогресу, якщо ви не дозволите їм цього.

Використовуйте їхні слова та дії на свою користь. Коли вони змушують вас почуватися погано, вкладіть всю свою енергію в рух до своєї мети. Тоді ви випустите цю негативну енергію, але зробите це так, щоб вона пішла вам на користь.

5. “Більшість важливих речей у світі були досягнуті людьми, які продовжували йти вперед, коли, здавалося, не було ніякої надії”. — Дейл Карнегі

Ви ніколи не знаєте, наскільки ви близькі до успіху, тому ніколи не здавайтеся. Навіть коли все здається безнадійним і ви не досягаєте жодного прогресу, продовжуйте намагатися.

Більшість успішних людей відчували те ж саме, що і ви зараз, але вони все одно продовжували працювати над досягненням мети. Згадайте про це наступного разу, коли вам захочеться опустити руки.

6. “Ви отримуєте силу, сміливість і впевненість з кожним досвідом, в якому ви дійсно перестаєте дивитися страху в обличчя. Ви можете сказати собі: “Я пережив цей жах. Я можу пережити й наступне, що трапиться”. Ви маєте робити те, чого, на вашу думку, ви не можете”. — Елеонора Рузвельт

Коли життя стає важким, це не обов’язково зовсім погана, невиправна ситуація. Пам’ятайте, що ви вчитеся з усіх цих ситуацій. Ви ростете і розвиваєте силу, мужність і впевненість, як пояснює Рузвельт.

Кожного разу, коли ви натрапляєте на нові труднощі, ви готуєтеся до наступних. Коли ви станете сильнішими, ви зможете взяти на себе багато речей, які, як ви думали, ніколи не зможете.

7. “Біль, який ви відчуваєте сьогодні, — це сила, яку ви відчуєте завтра. За кожним викликом, з яким ви стикаєтеся, стоїть можливість для зростання”. — Невідомий

Труднощі та перешкоди — це ситуації, в яких ви зростаєте найбільше. Як зазначалося раніше, ви станете сильнішими та краще зможете впоратися з важкими часами. Не дозволяйте їм зупинити вас, ви маєте продовжувати рухатися вперед.

8. “Мене судять не за кількістю моїх невдач, а за кількістю моїх успіхів. А кількість моїх успіхів прямо пропорційна кількості моїх невдач, але я продовжую намагатися”. — Том Хопкінс

Невдачі трапляються з усіма, навіть з найуспішнішими людьми. Однак не це визначає їхній успіх. Успіх визначається тим, скільки разів вони продовжували намагатися, поки не досягли чогось великого.

Успіх дається нелегко, і за нього потрібно продовжувати боротися. Здаватися не можна, і ніхто не засудить вас за невдачу. Навпаки, вони будуть судити вас за успіх, якого ви досягнете, коли досягнете мети.

9. “Ви можете зазнати багато поразок, але ви не маєте бути переможеними. Насправді, можливо, поразки можуть бути необхідними, щоб ви могли знати, хто ви є, з чого ви можете піднятися, як ви все ще можете вийти з цього”. — Мая Енджелоу

Ви не змогли б ані вчитися, ані розвиватися, якби ніколи не стикалися з новими ситуаціями. Якби вам не доводилося розбиратися і будувати нові плани, ви б ніколи не використовували свій розум по-іншому. Використовуйте важкі часи, щоб дізнатися, хто ви є і на що ви здатні.

10. “Ви не можете бути хоробрим, якщо з вами відбувалися тільки чудові речі”. — Мері Тайлер Мур

Якщо ви ніколи не стикалися з новими ситуаціями та важкими часами, ви ніколи не дізнаєтеся, як бути хоробрими. Коли з вами ніколи не трапляються погані речі, ви не можете розвиватися, — пояснює Мур. Щоб бути хоробрим, потрібно пережити важкі часи та навчитися їх долати.

11. “Не дозволяйте страху перед часом, який знадобиться для досягнення чогось, стояти на вашому шляху. Час все одно мине, і ми можемо використати його з максимальною користю”. — Граф Найтінгейл

Те, що для досягнення чогось потрібен час, не означає, що ви не повинні цього робити. Подумайте про те, де ви будете в житті та що ви будете робити за п’ять років.

Цей час пройде незалежно від того, як ви його проведете, тому ви можете працювати над досягненням своїх цілей. Будьте тією людиною, яка озираючись на всі ці роки, буде пишатися собою за те, що досягла так багато.

12. “У цьому світі немає ні щастя, ні нещастя, є лише порівняння одного стану з іншим. Тільки людина, яка відчула крайній відчай, здатна відчути крайнє блаженство”. — Александр Дюма

Якби не було порівняння між щастям і нещастям, ви б ніколи не дізналися, що таке справжнє щастя. Щоб зрозуміти хороші часи, потрібно пережити важкі. Думайте про важкі часи як про ситуації, які зроблять хороші часи ще кращими.

13. “Цегляні стіни існують не просто так. Вони існують не для того, щоб не пускати нас всередину, а для того, щоб дати нам шанс показати, як сильно ми чогось хочемо. Вони зупяють людей, які не хочуть досягнути чогось достатньо сильно. Вони там, щоб зупинити інших”. — Ренді Пауш

Коли ви зустрінетеся з перешкодою, згадайте цю цитату, тому що труднощі існують не просто так. Вони існують для того, щоб зупинити тих, хто не дуже сильно хоче досягти мети.

Це ваш шанс показати світові, як багато ви хочете досягти. Якщо ви зможете вистояти та пройти крізь важкі часи, ви досягнете своєї мети та відчуєте успіх. Не зупиняйтеся і створюйте новий план, щоб обійти перешкоди.

14. “Терпіння і наполегливість мають магічний ефект, перед яким зникають труднощі та перешкоди”. — Джон Квінсі Адамс

Якщо ви можете набратися терпіння і продовжувати проштовхуватися крізь важкі часи, одного дня вони будуть у минулому. Ви не будете знати, коли саме закінчаться важкі часи, але вони закінчаться. Пам’ятайте про це, щоб не піддаватися спокусі здатися.

Поділіться коментарем