15 цитат про зраду, які зцілять ваше серце

808

Кожна людина переживає зраду в тій чи іншій формі протягом свого життя. Це може бути романтичний партнер, близький друг або член сім’ї. Хто-небудь коли-небудь зраджував вас? Цей досвід може бути болючим і викликати душевне потрясіння, що ускладнює зцілення, але ви можете подолати його і пройти через це.

Романтичний партнер може зрадити вас, якщо він обманював або брехав вам. Друзі та члени сім’ї можуть завдати вам болю, коли говорять про вас погано або роблять щось зловмисне. Іноді ви можете відчувати себе зрадженими, коли хтось не виправдовує ваших очікувань від нього.

Біль може назавжди зашкодити стосункам і призвести до втрати довіри до інших. Не завжди можна побачити наміри людини, і це може бути несподіванкою, коли вона показує, хто вона є насправді. Коли таке трапляється, ви можете пам’ятати, що не несете відповідальності за поведінку іншої людини.

Зрада неминуча, і зцілення може бути складним, але ви можете зробити це. Ви заслуговуєте на щастя, любов і людей, яким ви довіряєте. Ці цитати можуть допомогти вам почати зцілюватися, покращуючи своє самопочуття.

П’ятнадцять цитат про зраду, які зцілять ваше серце

1. “Тільки час може довести цінність дружби. З часом ми втрачаємо фальшивих друзів і зберігаємо найкращих. Справжні друзі залишаються, коли всі інші пішли”. — Ріту Гатурей

Ця цитата може допомогти вам пам’ятати, що коли хтось завдає вам болю, це показує, хто ваші справжні друзі. Хоча цей досвід завдає болю, ви можете знайти благословення в тому, що більше не маєте когось, хто не дбає про ваш добробут. Це допомагає вам усунути фальшивих людей і зосередитися на тих, хто вас заслуговує.

2. “Я ніколи не знав, наскільки я сильний, поки мені не довелося пробачити комусь, хто не просив вибачення, і прийняти вибачення, яких я ніколи не отримував”. — Невідомий

Ви не зобов’язані впускати людину назад, але ви можете пробачити її та захистити свій емоційний добробут. Прощення приносить більше користі вам, ніж іншій людині. Ви не повинні чекати на вибачення, тому що воно може ніколи не прийти, але ви все одно можете практикувати прощення, дозволяючи собі зцілитися і рухатися вперед.

3. “Життя навчило мене, що неможливо контролювати чиюсь лояльність. Незалежно від того, наскільки добре ви ставитеся до людини, це не означає, що вона буде ставитися до вас так само. Незалежно від того, як багато вона значить для вас, це не означає, що вона буде цінувати вас так само. Іноді люди, яких ви любите найбільше, виявляються тими, кому ви можете довіряти найменше”. — Трент Шелтон

Ви не можете контролювати інших людей, навіть якщо ви добре до них ставитеся. Їхні вчинки покажуть вам, чи повертають вони лояльність, яку ви їм даруєте. Замість цього нагадайте собі, що ви заслуговуєте на краще, ніж те, як людина ставиться до вас.

4. “Прощайте інших не тому, що вони на це заслуговують, а тому, що ви заслуговуєте на мир”. — Джонатан Локвуд

Вам слід уникати утримання прощення, щоб покарати людину, яка завдала вам болю, тому що це може завдати вам ще більшого болю. Натомість прощення дозволяє вам рухатися далі після зради та знайти мир. Ця цитата може допомогти вам згадати, чому не варто тримати образу і дозволяти негативним почуттям гноїтися.

5. “Зцілення не означає, що проблема більше ніколи не завдасть вам болю; зцілення означає, що біль більше ніколи не буде контролювати вас”. — Кріс Руден

Подолання болю і рух вперед не означає, що вам більше ніколи не буде боляче. Завжди є ризик, що хтось зрадить вас, але зцілення означає, що ви більше не дозволяєте болю контролювати вас. Ви зможете зосередитися на найважливіших речах і рухатися вперед до мети та щастя.

6. “Якщо ви витрачаєте свій час, сподіваючись, що хтось постраждає від наслідків того, що вони зробили з вашим серцем, то ви дозволяєте їм заподіяти вам біль вдруге в думках”. — Шеннон Л. Олдер

Легко затаїти образу і постійно бажати, щоб з кимось сталося щось погане, але це не йде на користь вам. Якщо ви продовжуєте дозволяти цим думкам поглинати ваш розум, біль буде продовжувати впливати на вас. Зцілення і рух вперед вимагають відпустити свої погані бажання і замість цього зосередитися на сьогоденні. Відпустіть негативні почуття, навіть якщо ви відчуваєте, що людина заслуговує на це. Натомість відпустіть біль, який спричинила її  зрада, і людина не зможе більше й надалі завдавати вам болю.

7. “Як би погано до вас не ставилися люди, ніколи не опускайтеся до їхнього рівня; просто знайте, що ви кращі, і йдіть геть”. — Невідомий

Ви не відчуєте себе краще, опускаючись до рівня інших людей. Навіть якщо вони зробили вам боляче і погано з вами поводилися, краще зцілитися і рухатися далі. Ця цитата нагадує вам, що ви краще за те, щоб опускатися до цього рівня, і це допомагає зосередитися на позитиві та добробуті.

8. “Пробачте себе за сліпоту, яка поставила вас на шлях тих, хто вас зрадив. Іноді добре серце не бачить поганого”. — Невідомий

Звинувачувати себе за шкоду, яку хтось заподіяв, — погана ідея. Це змусить вас почувати себе погано і завадить зціленню. Зосередження на прощенні є більш ефективним, тому що воно допомагає відпустити самозвинувачення. Хороші люди не завжди бачать погане в тих, хто їх оточує, і це не те, через що варто себе картати.

9. “Коли хтось зраджує вас, це є відображенням його характеру, а не вашого”. — Невідомий

Те, що вас зрадив той, кому ви довіряли, нічого не говорить про ваш характер. Це лише відображає людину, яка погано з вами поводилася. Будьте добрими й співчутливими до себе, коли зцілюєтеся, тому що ви на це заслуговуєте.

10. “Любов приходить до тих, хто все ще сподівається після розчарування, хто все ще вірить після зради, і хто все ще любить після того, як йому завдали болю”. — Невідомий

Якщо ви зможете зберегти надію, ви зможете знову знайти кохання. Ваш колишній чоловік може бути дурисвітом, але це не означає, що всі такі. Запам’ятайте цю цитату, щоб зосередитися на надії й любові та вірити, що ви зможете знайти когось, хто буде ставитися до вас так, як ви того заслуговуєте.

11. “Душа завжди знає, що робити, щоб зцілити себе. Завдання полягає в тому, щоб змусити розум замовкнути”. — Керолайн Місс

Якщо відпустити негативні думки, що нагадують про біль, можна знайти шлях до зцілення. Як пояснює Місс, якщо ви зможете змусити розум замовкнути, ваша душа зробить все інше.

12. “Іноді замість того, щоб ображатися, варто дивитися на зраду як на подарунок. Так набагато легше підмести її та викинути разом з іншим сміттям. І чому це так, запитаєте ви? Тому що сміття починає смердіти… і коли воно починає смердіти, воно більше не має ніякої цінності у вашому житті”. — Донна Шенрок

Коли хтось робить вам боляче, ви можете розглядати це як перевагу, тому що тепер ви знаєте, що вам не потрібно. Це допомагає вам усунути людей, які не приносять вам користі. Ці люди не приносять цінності, і вони вам не потрібні.

13. “Зцілення може полягати не стільки в тому, щоб стати краще, скільки в тому, щоб відпустити все, що не є вами — всі очікування, всі переконання — і стати тим, ким ви є”. — Рейчел Наомі Ремен

Коли негативні думки та почуття поглинають вас, знайдіть час, необхідний для того, щоб обробити свої емоції. Вам потрібно буде визнати, що ви відчуваєте, щоб відпустити, щоб ви могли зцілитися.

Як пояснює Ремен, відпускання очікувань, переконань і всього іншого, що заважає вашому добробуту, дозволяє вам стати тим, ким ви є. Відпускання всього може допомогти вам зцілитися і зосередитися на своїх бажаннях і потребах.

14. “Увага до людського тіла приносить зцілення і регенерацію. Через усвідомлення тіла ми пам’ятаємо, хто ми є насправді”. — Джек Корнфілд

Коли ви хочете зцілитися від зради, зосередьтеся на своєму тілі. Турбота про себе може допомогти вам рухатися далі та знову знайти щастя. Це може допомогти вам згадати, хто ви є і що робить вас щасливими.

15. “Кожна людина страждає від принаймні однієї поганої зради у своєму житті. Це те, що нас об’єднує. Хитрість полягає в тому, щоб не дозволити цьому зруйнувати вашу довіру до інших, коли це трапляється. Не дозволяйте зраді забрати у вас довіру”. — Шеррілін Кеньон

Ніхто не може уникнути зради, це те, що нас усіх об’єднує. Ви можете зцілитися і рухатися вперед, не втрачаючи надії на те, що знайдете когось, кому зможете довіряти.

Як знову довіряти після того, як вас зрадили

Вам може бути важко знову довіряти людям після того, як вас зрадив хтось із близьких. Однак, якщо ви довіряєте собі, ви можете зцілитися і знову знайти щастя. ось деякі зі способів навчитися знову довіряти після зради:

 • віра в те, що ви заслуговуєте на довірливі стосунки;
 • довіра до себе;
 • прояв позитивних стосунків;
 • звільнення від менталітету жертви;
 • залишатися позитивним;
 • відпускати негативні думки та почуття;
 • оточити себе людьми, які бажають вам найкращого;
 • повторювати позитивні афірмації;
 • не звинувачувати себе;
 • пам’ятати, що це не визначає вас;
 • віддай себе достатньо часу, зцілитися.

Кінцеві думки щодо зради та цитат для зцілення серця

Вам може здаватися, що після зради неможливо зцілитися, але ви можете це подолати. Коли ви почнете зцілюватися, ви зможете знову знайти щастя і почати відновлювати довіру. Ці цитати про зраду можуть допомогти вам знайти спокій і почати зцілення. Ви не можете уникнути цього, але ви можете навчитися долати це, не втрачаючи надії.

Це може бути боляче, але біль не повинен тривати вічно. Ви можете використовувати ці цитати як допомогу пройти через ситуацію, зосереджуючись на позитиві та зціленні.

Поділіться коментарем