18 ЗОЛОТИХ порад сибірської травниці

357

Лідія Несторівна Суріна — кандидат біологічних наук, фітотерапевт, учасниця трьох європейських конгресів та II Всесвітнього конгресу лікарів з фітотерапії у Празі, травниця з 40-річним стажем. Лідія Суріна видала кілька книг про лікувальні властивості місцевих рослин.

18 ЗОЛОТЫХ советов сибирской травницы

Адже ми зараз хворіємо через те, що їмо дуже багато чужих продуктів. 65% чужого м’яса – це дуже багато, ми дуже багато завозимо бананів, апельсинів. Взяти чужу їжу ми маємо право лише на 10%, адже, споживаючи чужу їжу, порушуємо закон екологічної сумісності. Не можна годувати оленя верблюжою колючкою. Адже якщо людина їсть чужі продукти, – ті, що несуть інформацію чужого клімату, – вона не зможе пристосуватися до умов того місця, де живе. Це є основний закон природи.

Їжа має бути ліками, а ліки мають бути їжею

Я якось взяла зразки іван-чаю в Салехарді, Уренгої, Надимі та Тюмені, аби перевірити рівень вітамінів у ньому. Виявилося, що в іван-чаї у 6 разів вітаміну С більше ніж у лимоні – 260 мг, тоді як у лимоні – 40 мг.

І виявилося, що в іван-чаї, що росте в Салехарді, вміст вітаміну С вже у 20 разів більше – 810 мг. Вміст вітаміну А та каротину – у 10 разів більше в салехардовському чаї, ніж у тюменському. Все, що росте далі на північ, вітамінів запасає вдесятеро більше, ніж на півдні. Як же можна жителям півночі їсти південні фрукти та овочі? Розумієте? Таким чином закладається нездоров’я.

Найцікавіше те, що наші царі добре знали про це. Іван Грозний 1580 р. сказав: “Хочеш завоювати країну — ввези чужий продукт!” Саме це ми й робимо.

Аспартам

Ми маємо багато харчового сміття. Я маю на увазі всілякі коли, жуйки – у їхньому складі є аспартам, який у 200 разів солодший за цукор. Що більше людина п’є, то більше їй хочеться пити, і то більше вона купує, збагачуючи ту країну, яка виробляє напій.

Ускладнення після аспартаму:

 • зниження інтелекту,
 • головний біль, нудота, депресія, біль у шлунку, розлади шлунку,
 • нечіткий зір,
 • хвилювання,
 • хиткість ходи, порушення мови, біль у суглобах.
 • мозок перестає виробляти серотонін, і людина не відчуває ситості – боротьба із зайвою вагою не дає результату.

Хліб усьому голова

Білий хліб – це порожній хліб. Коли на Русі їли білий хліб? Тільки у свята та неділю. В решту часу їли хліб із борошна грубого помелу, в якому збережено оболонку зерна.

У мене в дитячому садку 260 дітей. Місяць ми їм даємо овес на молоці – підтримуємо бронхи, місяць овес на воді – підтримуємо печінку, три тижні даємо йод.

Йод – ліки для інтелекту

Так мене напував батько (мама була медик, батько – хімік-лісник), лікував від алергії – три тижні щодня по 3 краплі йоду у пів склянці молока. Йод у своїй армії солдатам давав Наполеон, знаючи, що недолік йоду розвиває кретинізм і недоумство.

Кіста

Кісту ніколи не чіпайте. Якщо ви полізли під ніж з кістою, значить буде друга, а далі – операції. Кісту лікують як і онкологію.

Обліпиха

Якщо у вас проблеми з печінкою, панкреатит, холецистит – забудьте про ягоди обліпихи, чай і відвари пити тільки з листям обліпихи.

18 ЗОЛОТЫХ советов сибирской травницы

Кальцій не треба – треба кремній!

Що їдять навесні кішки та собаки? Пирій. Деякі їх їдять його до блювоти – очищують організм. Пирій – це найцінніша лікарська рослина. Пирій містить кремній, кремній утримує кальцій, а це – захист від артритів, артрозів, поліартритів, чистка шлунку та лікування гастриту. Як його використовувати? Візьміть пучок пирію, покладіть у каструлю, відваріть хвилин 10 і викиньте, а на відварі зваріть суп.

Давати кальцієві препарати у літньому віці – це злочин. Тому що тоді крихкими станутьсудини.

Виразка

При виразці зі зниженою кислотністю потрібно їсти подорожник, 1 листок на день, а з підвищеною кислотністю – лепеху.

Вітаміни

Зараз у нас 65% ліків – підробка. Моя мама лікарка говорила: “Ніколи не приноси в будинок ніякі синтетичні вітаміни”.

Джерела селену – глід, часник, календула, ромашка.

Новорічна ялинка

Як можна викидати новорічну ялинку? Це злочин. По-перше, це занапащене життя дерева, так хоч використовуйте його з користю, адже смола лікує бронхи, чистить судини, захищає від артритів.

Про шкоду памперсів та жіночих прокладок

Памперси вигадав ворог. Як стерилізували баранчиків? Так і стерилізували – в горах, якщо баранець слабкий і потомство від нього не потрібне господареві, він хутряний мішечок йому на яєчка одягав – літо баранець відбігав, став стерильним, і господар його різав. А в жіночих прокладках і тампонах міститься діоксин – універсальна отрута. У критичні дні протипоказана фізкультура та навантаження.

Сіль

Йодована сіль – несусвітна дурість! Якщо ви відкрили пакет з йодованою сіллю, то сьогодні ж кілограм потрібно з’їсти – завтра в ній йоду вже не буде.

Використовуйте морську сіль – там 64 мікроелементи, 58 з яких загальні з нами.

18 ЗОЛОТЫХ советов сибирской травницы

Вода – носій інформації

Намолена вода, намолена їжа збільшує енергетичні параметри.

Печінка

Усі екземи, всі шкірні захворювання потрібно обов’язково лікувати через печінку. Проблеми з печінкою – спіть на клубку ниток, він тисне на жовчний міхур, і жовч краще відділяться. Камені у жовчному потрібно розчиняти, а не видаляти.

Масаж кінчиків пальців

Кінчики пальців пов’язують наші меридіани: мізинець – це серце, безіменний – ендокринна система, середній палець – судинна система, вказівний – нервова система та товстий кишківник, великий палець – бронхолегенева система та мозок. Цілителі Сходу визначали захаращеність організму за гнучкістю пальців.

Аїр

Навіть маленький шматочок аїру, кинутий у ванну, зніме негативну енергетику.

Вплив кольорів у одязі

 • страждає щитоподібна залоза – одягніть червоний шарф;
 • не вистачає радості – допоможе одяг оранжевого та лимонного кольору;
 • потрібен спокій – одягайтесь у блакитне, зелене та синє;
 • не носите чорне, бо воно садить всю ендокринну систему, особливо колготки чорного кольору;
 • дівчата які не народжували, – зніміть штани, якщо вже не можете без них – робіть застібку збоку або ззаду, але ніколи попереду – це до надлишку чоловічих гормонів;
 • найенергетичніший одяг – розширений донизу, наприклад, як у священників;
 • коричневий колір намагайтеся не одягати – він погіршує роботу печінки.

Енергетика живопису

Зверніть увагу, що зображено на картинах у вашому будинку. Простір на картині як дорогу життя не повинен нічого загороджувати. Добре, коли зображена річка – вона обов’язково забере все погане.

© Лідія Несторівна Суріна

Поділіться коментарем