4 знаки зодіаку, які борються за відносини набагато довше, ніж було б слід

33215

Рак

Ви вихователь. Цілитель. Люди вас люблять. Вам подобається піклуватися про інших. Ви більше дбаєте про їхні щастя і добробут, ніж про свої. Ось чому ви постійно опиняєтеся в неправильних стосунках — і чому вам так важко піти. Ви не хочете кидати когось, коли відчуваєте, що людина вас потребує. Ви не хочете йти від того, хто міг би отримати користь від вашої ніжності, вашої великодушності, вашого м’якого серця.

Ви занадто переживаєте про те, що ця людина робила б без вас, якби ви пішли, чи було б у неї все добре без вашої допомоги, тому ви не турбуєтесь запитувати себе, чи все гаразд. Ви залишаєтеся занадто довго, тому що відчуваєте, що це правильно. Ви відчуваєте, що це ваш обов’язок — врятувати цю людину.

4 знаки Зодіаку, які борються за стосунки набагато довше, ніж повинні

Лев

Ви вперті. Ви не любите визнавати, що неправі. Ви ненавидите саму ідею відмовитися від людей, в яких ви вкладали свою енергію. Ви ненавидите можливість того, що ви витратили так багато часу не на ту людину.

Звичайно, ви не вважаєте себе людиною, яка кидає. Ви вважаєте себе бійцем. Ось чому ви зробите все, що в ваших силах, щоб налагодити ці хворі стосунки. Ви підете на жертви. Ви докладете додаткових зусиль. Ви зробите все можливе, щоб врятувати стосунки. Але врешті-решт вам доведеться змиритися з тим, що ви нічого не можете зробити. Справжнє кохання поза вашим контролем. Цього не можна змусити. Ви не можете змінити реальність.

Терези

Ви завжди бачите в людях найкраще. У вас добре, м’яке, всепрощаюче серце. Ви даєте другий шанс, тому що ви щиро вірите, що люди можуть змінитися, можуть покращити себе, можуть вчитися на своїх помилках.

На жаль, іноді ви занадто добрі. Іноді ви даєте занадто багато шансів. Ви дозволяєте людям ходити через вас, тому що відчуваєте, що все це — частина процесу. Ви вірите, що кінець кінцем все вийде, що вони побачать помилки свого шляху, що вони зростуть, щоб ставитися до вас так, як ви заслуговуєте. Але не всі такі милі, як ви. Ви повинні усвідомити, що деякі стосунки – це втрачена справа, що важко для вас, тому що ви ніколи не хочете втрачати надію. Ви ніколи не захочете відмовитися від кохання.

Скорпіон

Ви легко прив’язуєтесь. Як тільки хтось облаштує дім у вашому серці, ви ніколи не захочете вирізати його. Ви хочете, щоб ця людина залишилася назавжди. Ви не знаєте значення тимчасовості, тому всі ваші стосунки стають такими серйозними, навіть коли ви з не тим партнером.

Ви з тих людей, які закохані в ідею кохання, тому хочете, щоб усі стосунки складалися. Вас вбиває, коли ви розумієте, що знову потрібно розлучитися. Тому ви зазвичай не розлучаєтеся. Ви підтримуєте стосунки занадто довго. Ви продовжуєте вдавати, що зрештою все вийде, коли в глибині душі знаєте, що шансів немає.

Поділіться коментарем