4 знаки зодіаку, які закохуються надовго, тому розлучення їм не загрожує

1408

Виявляється, багато що залежить від знака зодіаку, під яким народилася людина. На основі його ознак можна дізнатися, що заважає побудувати стосунки або якого партнера краще вибрати. Ось 4 знаки зодіаку, які зазвичай закохуються надовго, тому розлучення з ними не загрожує.

Рак

sėkmė

Для Рака головне в житті – спокійно пливти за течією і покладатися на того, хто зможе розв’язувати всі проблеми. Чуйність і емоційність роблять його ідеальним «остаточним» партнером. Вміє вислухати, зрозуміти, пробачити та створити комфорт. Рак за своєю природою не лідер і докладає багато зусиль для виконання лідерських функцій, але віртуозно досягає своєї мети. Любов для нього –  все. Він дуже щасливий, коли поруч є хтось, хто про нього піклується. Самотність може бути для нього вбивчою.

Терези

rugsėjo, meilėje

Для представників цього знаку важливі баланс і гармонія. Коли життя розмірене й стабільне, вони неохоче змінюються, хоча й не є запеклими противниками змін. Правда, партнерам Терезів іноді важко. Невеликі зміни змушують Терезів шукати баланс, на що потрібен час. Іноді може здаватися, що Терези порушують межі особистих кордонів партнерів — скрупульозно вивчають їх до останньої деталі. Але це не пуста цікавість. Потім вони активно використовують свою «базу даних», щоб порадувати близьких – увагою, турботою чи символічними подарунками.

Риби

birželio, įsižeidžia

Друзі, робота та особисті інтереси відходять на другий план, якщо в житті представників цього знака з’являється особлива людина. Це пасивні люди, які не люблять нести відповідальність за наслідки своїх дій і рішень. Вони намагаються підбирати партнерів таким чином, щоб у разі «небезпеки» могли сховатися за спиною і спокійно чекати, поки пристрасті вщухнуть. Риби ідеально пристосовуються до своїх коханих, і якби не їх надмірне збудження та жага творчості, стосунки можуть бути дуже комфортними. Крім того, вони готові на все, щоб зберегти відносини.

Скорпіон

Рішучі представники Скорпіона задоволені тільки тоді, коли щаслива їх друга половинка. Прагнучи зробити все можливе, вони можуть приймати імпульсивні та навіть необдумані рішення, тому контроль партнера є інструментом, який може врятувати їх від помилок. Скорпіон не є прихильником розкриття своїх почуттів, але його любов завжди щира і чиста. Коли щось йде не так, він відчуває майже фізичний біль і робить все, щоб зберегти відносини.

Поділіться коментарем