5 корисних властивостей кімчі для здоров’я

84

Я люблю ферментовані продукти. Вони є живильними доповненнями до будь-якої страви та додають неймовірну родзинку до смаку та поживних речовин за одне приймання їжі. Багато людей знайомі з квашеною капустою, але є дуже багато людей, які ще не відкрили для себе радість кімчі.

5 Користь Кімчі для здоров'я

Як і квашена капуста, кімчі — це погляд на квашену капусту, яка протягом століть була основним продуктом корейської кухні. Його ароматний смак обумовлений чудовими спеціями, включаючи гочугару, зелену цибулю, часник, імбир і джотгал, і він використовується в різноманітних стравах.

Але попри приголомшливий смак, кімчі неймовірно корисний для вас. Просте доповнення приносить до столу широкий спектр переваг для здоров’я, і ось 5 моїх улюблених.

1. Містить пробіотики та інші поживні речовини

Пробіотики — це вікові суперпродукти. Коли вони працюють у поєднанні з бактеріями у вашому кишківнику, неможливо осягнути, наскільки потужними вони можуть бути. Вітаміни, мінерали та антиоксиданти, що містяться в кімчі, також можуть надати важливу користь для здоров’я. Холін, наприклад, є природною сполукою, життєво важливою для підтримки ваших клітин, м’язів, нервової системи та навіть настрою. Холін також важливий для підтримки пам’яті. Кімчі багатий вітаміном К, який сприяє згортанню крові та запобігає крихкості кісток, а також є важливим вітаміном для щоденної роботи.

2. Покращує здоров’я травлення

Тепер ми знаємо, завдяки зростанню досліджень, що багаті пробіотиками продукти, такі як кімчі, можуть мати неймовірний вплив на здоров’я травлення. Це пов’язано з корисними бактеріями, які ці продукти виробляють в кишківнику, які, своєю чергою, допомагають полегшити широкий спектр симптомів, від рефлюксу до запору.

Включення в раціон різноманітних ферментованих продуктів може покращити здоров’я кишківника і, як наслідок, підтримати імунну систему та протизапальну реакцію.

3. Може підтримувати імунну систему

Наукові дані вже деякий час вказують на те, що значна частина імунної системи людини знаходиться під впливом кишківника; точніше, вашого індивідуального здоров’я кишківника. Це сприяє не тільки поліпшенню травлення, але й властивості кімчі. Бактерії, які допомагають ферментувати кімчі, пов’язані з покращенням імунної функції та зниженням рівня запалення, викликаного хворобою. Вітамін С, що міститься в кімчі, також може допомогти зміцнити ваше імунне здоров’я.

4. Зменшує запалення

Запалення є одним із головних факторів зростання хронічних захворювань, але стає зрозумілим те, що продукти, які ми їмо, можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на хронічне запалення. Крім того, що кімчі підтримує здорову травну систему, він багатий активними сполуками, які мають протизапальну дію з широким спектром переваг, як-от підтримка здоров’я судин і покращення когнітивних функцій.

5. Показаний для уповільнення старіння

Хронічне запалення не тільки пов’язане з хворобами, але й прискорює процес старіння. Кімчі, однак, може протидіяти цьому, підтримуючи тривалість життя клітин.

У дослідженні в пробірці людські клітини, оброблені кімчі, продемонстрували підвищену життєздатність, що вимірює загальне здоров’я клітин, а також продемонструвало подовжену тривалість життя незалежно від їх віку. Тепер настав час взяти це дослідження та застосувати його в реальному житті.

Поділіться коментарем