5 продуктів харчування для росту і краси волосся!

510

Якщо ви включите ці продукти у свій щоденний раціон, то помітите ріст і блиск волосся всього за кілька тижнів. Починаємо прогулянку по магазинах?

Лосось

Ця риба багата вітаміном D і білком, що зміцнює волосся. Лосось також містить омега-3 жирні кислоти, які сприяють росту волосся і захищають шкіру голови. Це так званий суперфуд, який не тільки відновлює стан волосся, але й освітлює шкіру.

Устриці

Дефіцит цинку є однією з можливих причин випадіння волосся і поганого стану шкіри голови. В устрицях надзвичайно багато цинку: лише 85 г устриць містять 493 відсотків добової норми цинку. Устриці – задоволення не з дешевих, але вживання їх час від часу  дійсно внесе вагомий внесок у гарний зовнішній вигляд.

Жовтий солодкий перець

У жовтому перці міститься майже в 5,5 раза більше вітаміну С, ніж в цитрусах (341 грам для перців і 63 грами для лимонів). Це надзвичайно пісний овоч. Його можна використовувати для ароматизації салатів і як інгредієнт в супах чи гарнірах.

Насіння соняшника

Насіння соняшнику надзвичайно багате вітаміном Е, який покращує кровопостачання шкіри голови та прискорює ріст волосся. Тому їжте якомога більше насіння – додавайте його до салатів, шукайте рецепти, в які входить соняшник.

Батат

Він надзвичайно багатий бета-каротином, який згодом перетворюється у вітамін А. Цей вітамін не тільки покращує стан шкіри голови, а й прискорює процес росту волосся. Не дарма батат обожнюють моделі – він низькокалорійний і містить масу вітамінів, необхідних для красивого зовнішнього вигляду.

Поділіться коментарем