5 речей, які ви повинні знати про знамените періодичне голодування і як воно працює

125

 

Що таке періодичне голодування? Про це питають все більше людей, оскільки тема стає дуже поширеною в суспільстві.

Коли ми говоримо про їжу, здається, що у кожного є свої неписані правила. Дехто починає практикувати періодичне голодування й результат цього одразу бачать сторонні люди. Приємно, коли багато хто стверджує, що ви худнете і що це робить вас здоровішими.

Сьогодні ми будемо пояснювати, з чого складається ця дієта, і як вона працює.

Періодичне голодування — це зміна графіків.

Ця практика є харчовою поведінкою, при якій у вас є період приймання їжі та період голодування. Це не дієта, оскільки ви продовжуєте їсти одне і те ж, річ у тому — коли ви це їсте.

Всупереч поширеній думці, наші тіла досить добре підготовлені до посту. Насправді люди це вже робили тисячі років тому, і навіть сьогодні існують релігії, які це практикують.

Як працює періодичне голодування?

Ця практика працює таким чином, що коли ви їсте, ваше тіло переробляє всі ті продукти, забираючи енергію, щоб їх використовувати. Коли ви постите деякий час, організм вже немає того джерела енергії та починає використовувати накопичений жир.

Коли ми їмо, наш організм виробляє інсулін. Чим більша наша чутливість до нього, тим ефективніше ми використовуємо енергію, що з’явилася завдяки їжі.

Коли ми постимо деякий час, ми стаємо більш чутливими до інсуліну. Завдяки цьому ми не лише втрачаємо вагу, але й нарощуємо м’язи.

Поради щодо початку періодичного голодування

На початку дієти найкраще дотримуватися протоколу 12/12 — тобто 12 годин голодування і 12 годин їжі, принаймні тиждень-два.

Коли ви звикли до цього, ви можете збільшити час голодування переходячи до 10/14, поки не перейдете до протоколу 8/16, який складав би 16 годин голодування і лише 8 їжі.

Інший варіант розпочати цю дієту потроху — включати її кілька днів на тиждень. Тобто, три дні на тиждень з періодичним голодуванням, і чотири — з нормальним харчуванням, поки організм не адаптується до наслідків та переваг.

І пам’ятайте, що під час посту ви не можете споживати нічого, що містить будь-яку калорійність для вашого організму.

Ви збираєтеся записатися на цю модель годування? Повідомте нас у коментарях!

Поділіться з друзями та родиною, які потребують змін у вашому житті!

Поділіться коментарем