5 законів Всесвіту, які вас врятують у 2021 році

37

2021 рік буде досить незвичайним. Астрологи та біоенергетики вже зробили свої прогнози. За їх словами, варто відзначити деякі закони Всесвіту, особливо важливі в рік Бика. Фахівці впевнені, що тільки дотримання цих правил, може дати людству шанс на порятунок.

«Перш за все — подяка»

фото centr-crm.ru

У 2021 році подяка буде нашим спільним оберегом. Але важливо не просто говорити слово «дякую». Почуття подяки потрібно відчувати всією душею й тільки тоді говорити про це вголос.

«Що даєш, те й отримуєш»

фото sokrovennik.ru

В цьому році закон Карми буде актуальним як ніколи. Люди будуть отримувати тільки те, що заслуговують і ні як інакше. Але святих людей не існує на цій землі й тому, у першу чергу ми повинні навчитися прощати, щоб отримати прощення й новий шанс на щось хороше. 

«Тікати про зайвого»

У рік Бика нам доведеться навчитися тікати від непотрібних речей, непотрібних людей… Від усього, що заважає й робить нещасним. Не тримайте людей, не чіпляйтеся за речі й місця, інакше 2021 рік може зіграти з вами злий жарт.

Крім цього, люди, які не вірять у свій успіх, залишаться на тому ж рівні, що і торік.

«Тільки вперед!»

фото psychologies.today

Удача буде супутником того, хто буде кожного дня пізнавати щось нове і розвиватися. Бик любить, коли люди дивляться на світ очима дитини, задають тисячу питань «чому» й не соромляться бути космонавтами й пожежниками. Навіть якщо ще вчора вони сиділи в нудному офісі…

«Мріяти про щось більше»

фото nebesatv7.com

Розширюйте свої кордони, мрійте не про гроші, машині… Цього року мрії повинні народжуватися за межами фінансової сфери й тоді вони обов’язково здійсняться, навіть якщо коштують великих грошей.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем