5 знаків Зодіаку, яких неможливо забути після розлуки

52968

Знаєте, як зазвичай буває? Йдеш від однієї людини, зустрічаєш іншу. І поступово забуваєш те, що було раніше. І це, напевно, правильно. Але так виходить не з усіма. 

Є люди, яких забути просто неможливо. Вони залишають в душі такі сліди, які не може стерти навіть час. Хто ж ці незабутні, унікальні люди, пам’ять про яких залишається в серці назавжди?

Лев (23 липня — 22 серпня)

фото peopletalk.ru

Леви — творчі, люблячі, товариські і щедрі люди. Саме це робить їх одними з найбільш ідеальних партнерів, яких тільки можна собі уявити. Думаєте, принци на білих конях і благородні королеви вимерли як вид? Ні! Це — Леви.

Піти від них назавжди не вийде ніколи. Навіть якщо ви полетите на Місяць. Однак, це, мабуть єдиний знак Зодіаку, з яким після розставання можлива справжня дружба.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

фото s12.stc.all.kpcdn.net

Любов — казка поруч з Терезами. Це ті відносини, про які завжди згадують з теплом і радістю. Навіть якщо вони давно закінчилися.

Йдучи, Ваги залишають після себе таку порожнечу, заповнити яку не зможе ніхто. Ну хіба що, інший представник цього знаку…

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

фото 112.ua

Цей отруйний знак зовсім не страшний, якщо він вас любить. Скорпіон для коханого — це світло у віконці: щирий, прямий, турботливий. Для нього друга половинка — це вівтар, на який він принесе будь-які жертви.

Однак, якщо ви не виправдали його очікувань, будьте готові випити його отрути. І повірте, її смак зможе отруїти життя на багато років вперед.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

фото starhit.ru

Дитячу і світлу душу Стрільця важко забути. Це красиві і яскраві люди, котрі приносять в життя справжні почуття, тепло і ніжність. Володіючи почуттям гумору і винахідливістю, вони можуть перетворити будь-яку ситуацію на пригоду.

Проблема у відносинах зі Стрільцем — він майже завжди йде. Тому що відносини з ним — це вогонь, який завжди потрібно підтримувати. І разом з останньою іскрою, закінчуються будь-які прихильності. Без жалю, сліз і сумнівів.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

фото karavan.ua

З Водолієм ви завжди будете почувати себе в безпеці. Вони не залишать без допомоги і без коливань підтримують вас навіть після того, як відносини закінчилися. Це сором’язливі, але енергійні люди, здатні адаптуватися до будь-якої ситуації. Навіть перетворившись з колишнього на кращого друга.

Поділіться коментарем