7 магічних точок молодості та краси

847

Серед безлічі точок, розташованих на нашому обличчі, існують точки краси, впливаючи на які, можна розгладити шкіру обличчя…

Омолоджувальний самомасаж для обличчя й тіла: точковий в’єтнамський масаж

Чи знаєте ви, що таке рефлексотерапія обличчя? Виявляється, це оздоровлення організму стародавнім в’єтнамським методом за допомогою точок, розташованих у нас на обличчі. На дозвіллі я вивчила цей метод. Він виявився простим у застосуванні й ефективним у дії.

Серед безлічі точок, розташованих на нашому обличчі, я знайшла так звані точки краси, впливаючи на які, можна розгладити дрібні зморшки, поліпшити колір обличчя і стан шкіри.

Ще один плюс такого точкового масажу — те, що ви можете чудово впоратися з ним самі (раптом ваша подруга, з якою ви робили один одному косметичний масаж, поїхала у відпустку).

Масажуючи сім точок краси, ви не тільки розгладите зморшки на обличчі, а й матимете ідеальне здоров’я.

7 ВОЛШЕБНЫХ ТОЧЕК МОЛОДОСТИ И КРАСОТЫ

Точка 1

Ця точка розташована перед вухом. У більшості випадків простіше масажувати всю зону перед вухом вертикальними рухами: зверху вниз, якщо ви хочете розслабитися, заспокоїтися, і знизу вгору, якщо бажаєте підбадьоритися.

З цієї точки зазвичай починається сеанс масажу, якщо ви дуже втомилися і хочете зняти напругу. Цією точкою зазвичай і закінчують процедуру. Масаж точки також чинить потужну регулювальну дію на всі функції організму.

Масажування цієї точки допоможе: тонізувати м’язи обличчя, розслабити нервову систему, нормалізувати тиск, стимулювати травлення, полегшити симптоми нежитю, підвищити імунітет, збільшити сексуальну енергію.

Точка 2

Стимулювання кровообігу носогубної частини обличчя. Ця точка відповідає за серце, легені, ніс, печінку, шлунок, низ живота. Масаж точки допоможе нормалізувати кровообіг у носогубній частині обличчя і тим самим перешкоджатиме утворенню глибоких носогубних складок.

Також правильні впливи на точку за потребою: знизять тиск, підвищать життєву енергію, знімуть болі в животі, чинитимуть тонізувальну дію на серце.

Ця точка також відома як точка реанімації в разі непритомності.

Точка 3

Зменшити міжбрівні зморшки допоможе третя точка. Ще вона відповідає за шийні хребці, горло, гайморові пазухи, гіпофіз.

Це точка “третього ока”. Вона заспокоює збуджену нервову систему, може також за активної стимуляції активізувати нервові процеси. Вплив на точку заспокійливо впливає на психіку загалом.

Протипоказання: не впливайте на цю точку в разі гіпотонії!

Точка 4

Стимуляція цих точок також допоможе розгладити зморшки між бровами та перешкоджає їх виникненню. Ці точки відповідають за очі, очні нерви, серце. Вони допоможуть розслабити вашу нервову систему і нормалізувати сон у разі безсоння.

Точка 5

Допоможе нормалізувати та стимулювати кровообіг шкіри чола. Вона також відповідає за очі, хребет і печінку. Ця точка важлива для зміцнення пам’яті, допомагає регулювати гормони та стимулювати чакри. Крім сприятливого косметологічного впливу на ваш лоб, ця точка допоможе поліпшити пам’ять, розслабити організм, підвищити тонус, регулювати енергію, зменшити болі у спині.

Точка 6

Так само як і попередня, поліпшить стан шкіри чола. Вона відповідає за хребет, куприк, ніс і мозок. Стимуляція цієї точки та зони, розташованої біля коріння волосся, швидко й ефективно зменшує біль у ділянці попереку.

Впливаючи на цю точку, можна підвищити артеріальний тиск, усунути головний біль і біль у куприку.

Протипоказання: не стимулюйте точку в разі гіпертонії!

Точка 7

Ця точка нормалізує кровопостачання нижньої частини обличчя. Вона відповідає за тонкий кишківник, матку.

Точку можна стимулювати не тільки в косметичних цілях, а й у випадках болісних менструацій, на початковій стадії діареї.

Основи точкового самомасажу

Проводити точковий самомасаж потрібно спокійно, не поспішаючи, зосереджуючись на своїх відчуттях.

Стимуляція точок відбувається за допомогою пальців, а також олівця, кулькової ручки, — загалом, будь-якого зручного предмета, що має досить вузький і округлий за формою наконечник. Якщо ви будете використовувати для масажу пальці, то проводьте його зігнутим великим пальцем або кінчиками вказівного, середнього, безіменного.

Існує безліч масажних рухів для стимуляції точок, але найпоширенішими є кругові рухи, особливо на твердих частинах обличчя, таких як лоб та інші кісткові зони.

Для правильного проведення масажу необхідно прийняти зручне положення. Під час масажу зап’ястя або безіменний палець і мізинець правої руки доцільно постійно утримувати на обличчі. Такий своєрідний упор допоможе вам уникнути зісковзування пальців чи інструментів.

Масаж у зонах до рівня нижньої повіки найзручніше проводити, використовуючи як упор зап’ястя, а під час стимуляції точок, розташованих вище за перенісся, рухи легше контролювати за допомогою безіменного пальця та мізинця.

Для розслаблення масажуйте зверху вниз, тобто від чола до підборіддя.

Для підвищення тонусу масажуйте обличчя від низу до верху, від підборіддя в бік чола.

7 ВОЛШЕБНЫХ ТОЧЕК МОЛОДОСТИ И КРАСОТЫ

Розслаблювальний масаж

1. Почніть масаж із точки б, яка розташована над бровами посередині чола. Лівою рукою звільніть лоб від волосся. Вказівним і середнім пальцями правої руки розтирайте цю точку в горизонтальному напрямку широкими рухами, поступово збільшуючи силу натиску. Зробіть 20 рухів.

2. Перейдіть до точки 4, яка розташована біля основи брів. Масажуйте цю точку такими ж широкими рухами 20 разів, поступово просуваючись уздовж усієї довжини брів. Натискайте досить сильно!

3. Масажуйте точку 3, розташовану між бровами. Її можна розтирати невеликими круговими рухами та стимулювати всю зону вертикально кульковою ручкою.

4. Закінчуйте розслаблювальний масаж у точці 1, яка розташована перед вухом. Енергійно потріть її 20 разів у вертикальному напрямку, захоплюючи всю зону перед вухом. Примітка: зверніть увагу, що ці точки розташовані на обличчі в певній послідовності — у вигляді чаші, можливо, ця асоціація допоможе вам краще запам’ятати місця їхнього розташування.

Тонізувальний масаж

1. Починайте масаж із точки 8, розташованої у верхній частині підборіддя. Погладжуйте її зверху вниз 20 разів.

2. Після цього масажуйте точку 2, яка розташована під носом, у центрі. Погладжуйте її енергійно зверху вниз.

3. Продовжуйте масаж у точці 5, що розташована в центрі чола. Стимулюйте її, погладжуючи зверху вниз 20 разів.

4. Перейдіть до точки 7 – вона розташована вгорі чола, біля основи проділу. Зробіть 20 енергійних рухів зверху вниз.

5. Завершується тонізувальний масаж стимуляцією точки 1.

Примітка: зверніть увагу, що точки тонізуючого масажу сконцентровані на одній вертикальній осі.

Ніжний масаж (навколо очей)

Цей вид масажу найніжніший, оскільки шкіра навколо очей дуже тонка. У зв’язку з цим масаж у ділянці навколо очей роблять з особливою обережністю.

Для поліпшення ковзання подушечок пальців перед масажем нанесіть на ділянку навколо очей живильний крем або спеціальну аромаолію.

1. Почніть масаж із погладжування, яке виконується подушечками всіх пальців, крім великого. Рух спрямовуйте від перенісся, далі прямуючи над абрисом брів до скронь. Потім точно так само переміщайте подушечки пальців від внутрішніх куточків очей до скронь, намагаючись при цьому не розтягувати шкіру.

2. Продовжуйте масаж за тими самими напрямками, але використовуючи прийом постукування кінчиками вказівного, середнього, безіменного пальців.

3. Великим і вказівним пальцями візьміть брову і пересувайтеся від перенісся до скроні по брові легкими “щипальними” рухами. Це допоможе поліпшити кровообіг у верхній повіці.

4. Розмістіть вказівні пальці з боків перенісся. Злегка натисніть на ці точки, потім рухайтеся по нижній лінії очниць.

5. Щільно зберіть пальці разом, покладіть на скроні, зафіксуйте в одній точці, масажуйте легкими обертальними рухами.

6. Завершується масаж погладжуванням.

Примітка: якщо масаж виконано правильно, у вас має з’явитися легкий рум’янець і поліпшитися колір шкіри.

Поділіться коментарем