7 очевидних симптомів поганого кровообігу і що з цим робити

1005

[Главное КартинГо]

Сидячий спосіб життя, незбалансоване харчування та шкідливі звички можуть погіршити кровообіг. Однак, багато людей не знають, що кровообіг порушений, поки у них не виникають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Ознайомтеся з очевидними симптомами поганого кровообігу.

Лікарі кажуть, що ці ознаки вказують на те, що ваш кровотік потребує більше уваги. Якщо ви помітили щось подібне у своєму тілі, зверніться до фахівця.

Завжди холодні кінцівки

Якщо ваші долоні та ноги залишаються холодними навіть у жарку погоду, це, швидше за все, пов’язано з поганим кровообігом.

Зміна кольору шкіри

Поява блідо-жовтої або синюшної шкіри на деяких ділянках тіла може означати поганий кровообіг.

Оніміння і поколювання кінцівок

Ці симптоми можуть бути викликані різними причинами. Але, якщо вони трапляються досить часто, оніміння і поколювання в кінцівках можуть свідчити про порушення кровотоку.

Переривчасте кульгання

Недостатнє кровопостачання м’язів нижніх кінцівок навіть під час помірних фізичних навантажень (ходьба) викликає кисневе голодування, що проявляється больовим синдромом та захисною реакцією — періодичним кульганням.

Проблеми з нігтями

Погана циркуляція крові може спричинити проблеми з нігтями на ногах, навіть якщо вони виглядають нормально на руках.

Рідше сечовипускання

Якщо ви помічає%1е, що ходите в туалет менш ніж три рази на день, приймаючи нормальну кількість рідини, слід насторожитися. Це може означати, що до ваших нирок поступає недостатньо крові.

Проблеми в інтимній зоні

Оскільки збудження тісно пов’язане з припливом крові до статевих органів, поганий кровотік може спричинити проблеми в ліжку як для чоловіків, так і для жінок.

Що робити?

У багатьох випадках поганий кровообіг є наслідком помилок, які людина робить щодня. Для профілактики дотримуйтесь кількох важливих правил.

Кинути палити

Нікотин звужує і пошкоджує судини, що часто порушує кровообіг.

Обмежити використання трансжирів

Неякісний маргарин та масло можуть спричинити не тільки кров’яні, а й серцеві та судинні захворювання

Перегляньте ставлення до алкоголю

Алкоголь дуже небезпечний для кровообігу!

Займатися спортом

Обов’язковою умовою є 150 хвилин легкої аеробної активності на день або 75 хвилин інтенсивних вправ на тиждень.

Купання в гарячій ванні (40-50 C)

Ці водні процедури протягом 15 хвилин щодня покращують роботу серця.

Якщо ви помітили ознаки порушень кровообігу, недостатньо просто змінити спосіб життя. Ці симптоми часто свідчать про більш серйозні проблеми зі здоров’ям, які неможливо усунути без допомоги лікаря.

Представлений тут матеріал призначений лише для ознайомлення. Завжди проконсультуйтеся з лікарем щодо будь-яких питань, які у вас можуть виникнути


Джерело

Поділіться коментарем