7 ознак того, що вищі сили хочуть з вами зв’язатися

592

Вищі сили — це янголи-охоронці, а також інші безтілесні істоти, які можуть легко подолати простір і час, щоб надати вам необхідну допомогу в потрібний час.

Духи і янголи намагаються зв’язатися з кожним із нас у різні моменти життя, але іноді ми їх не чуємо. На це є щонайменше п’ять причин. Якщо ви все робите правильно, то набагато частіше відчуєте втручання вищих сил у своє життя.

Все відбувається в потрібний час у потрібному місці

Вас звільнили, але наступного дня з вами зв’язався старий друг і запропонував нову роботу, яка не гірша за стару. А може, ви розлучилися з партнером, він вам зрадив, але через короткий час ви зустріли приємну та уважну людину? Якщо Всесвіт вирішує синхронізувати всі події та доповнити одною одну, це прямо вказує, що ваші янголи-охоронці завжди поруч.

Часто зустрічаєте цифри янголів

Якщо ви бачите багато одиниць у номерах нових знайомих або часто помічаєте 11:11, це може означати, що янгол-охоронець намагається вам щось сказати. Можливо, буде важко зрозуміти, що саме, але якщо ви довіряєте своїй інтуїції, то досягнете успіху.

dvasios

Відчуття, що хтось знаходиться поруч

Відчуваєте, що поруч є якась безтілесна істота. Будь-яка людина здатна відчути тонкі енергетичні вібрації таких істот, тільки багато хто з нас занадто прив’язані до матеріального світу і тому не помічають цього.

Ви уникаєте небезпеки

Чудом уникаєте аварії, падаєте, але нічого не ламаєте. Чудеса трапляються не випадково. Вам допомагають духовні провідники та янгол-охоронець. Не забудьте подякувати їм за це.

Дивні сновидіння

Під час сновидінь наша душа знаходиться на межі астрального і матеріального світів. У цей час духовним істотам набагато легше зв’язатися з нами. Тому намагайтеся записувати всі свої сни, включаючи навіть найдрібніші деталі. Не виключено, що деякі сни будуть віщими.

Ваша інтуїція надзвичайно сильна

Ви можете передбачати майбутнє, визначати характер людей, не взаємодіючи з ними. Якщо ви приймаєте рішення на основі шостого чуття, наслідки не розчарують, і зв’язок зі світом духів буде набагато міцнішим, ніж ви думаєте. Інтуїція — це не тільки вроджений дар, а й дар вищих сил.

Проблеми не закінчуються

Якщо ви переживаєте погані часи, це може бути результатом спроби ангела скерувати вас у правильному напрямку. Якщо хочете зробити щось успішно, але щоразу на цьому шляху виникають різні перешкоди, це говорить про те, що вам слід змінити професію. Наприклад, ви намагаєтеся випробувати себе в новій справі, але постійно трапляється щось несподіване — плани з якоїсь дивної причини провалюються.

Як призвати янголів?

Практика зазивання вищих сил виконується в спокійній атмосфері, в кімнаті без світла, на самоті. Перед цим кімнату слід обкурити пахощами. Їх запах приваблює ангелів.

Займіть зручне положення: сядьте або ляжте. Обов’язково запаліть свічку. Закрийте очі та глибоко вдихніть, потім повільно видихніть. Повторіть це від 10 до 15 разів, щоб заспокоїтися і відчути присутність вищих сил. Закривши очі, уявіть, що поруч з вами з’явився янгол-охоронець або вища сутність. Скажіть подумки: «Я запрошую до себе вищі сили. Я можу їх прийняти». Ви можете уявити, що янгол стоїть на пагорбі, на який ви повільно підіймаєтеся, або він літає над полем, де ви знаходитеся. Коли ви вирішили, що янгол готовий до спілкування, можете покликати його. Це відбувається не на словах, а в обміні енергією. Просто подумайте, що вас турбує. Розв’язання проблеми має прийти само собою.

dvasios

Поділіться коментарем