7 поколінь за твоєю спиною

208

У тобі є частка кожного твого Предка. Кожен із них жив для того, щоб колись з’явилася ти. Кожен Предок передав тобі головне, що мав: дар життя.

У кожному твоєму зітханні подих і сила всіх твоїх Предків

7 поколінь за твоєю спиною – 128 осіб, виглядають як крила птиці.Куди ти летиш? Куди спрямовуєш усю свою силу та міць? Які цілі гідні застосування сили всього твого великого і славного Роду?

7 поколений за твоей спиной

У тобі є частка кожного твого Предка. Кожен із них жив для того, щоб колись з’явилася ти. Кожен Предок передав тобі головне, що мав: дар життя. Решту ти візьмеш сама. Життя — єдиний дар, який від нас не залежить, ми просто отримуємо його в подарунок від усіх тих, хто був до нас, — і тому воно безцінне.

Від нас залежить лише те, що ми з ним зробимо, а це вже багато. Поки є життя – можна все. Використовуй цей дар мудро – виключно на те, чого хочеш, не дозволяй заглушити голос свого серця.

І навіть якщо колись залишишся сама, згадай про те, скільки Предків стоїть за твоєю спиною, які вони горді тим, що їхній Рід триває, і як кожен з них щедро наділив тебе всією своєю силою, своїм умінням витримувати життя, всім, чому навчився сам.

7 поколений за твоей спиной

Найкраще, що ти можеш зробити для них і всього свого Роду, — йти у своє життя, проживати його повноцінно і бути щасливою. У кожному зітханні життя, твоєму зітханні — дихання і сила всіх твоїх Предків.

Ти птах. То розкрий свої крила, довірся життю, впусти його в себе, наповнися його ароматом, і лети. Лети легко та вільно. Ти створена для щастя та любові.

Автор: Інна Макаренко

Поділіться коментарем