7 продуктів, які допомагають волоссю бути міцним та здоровим!

324

Спадковість є основним фактором, що впливає на тип волосся. Звісно, навколишнє середовище, харчування та догляд також залишають свій слід. Але так часто ми чуємо, що якщо природа не нагородила вас красивим волоссям, не варто сподіватися змінити це. Ми не згодні з цим висловлюванням. Якщо ви хочете мати здорове та міцне волосся, вам доведеться спробувати несподівані методи. Все, що вам потрібно — є у вас під носом. Залишається лише лінуватися.

Щоб волосся росло швидше та стало густішим, блискучим, здоровим, варто використовувати спеціальні ефективні суміші. Косметичні маски лише «полірують» волосся, але вони не стимулюють ріст та не підживлюють зсередини.

Як швидко росте волосся?

У більшості людей волосся щомісяця зростає десь на 1,5 см, що становить 0,35 мм щодня. Тільки людина, яка втратила почуття реальності, може очікувати, що волосся за місяць виросте на 20 сантиметрів. Ви завжди можете спробувати, але ніщо не гарантує бажаного ефекту.

Ми пропонуємо озирнутися на народні методи, що використовувалися протягом багатьох століть.

7 способів стимулювати ріст волосся

Перегляньте кожен із запропонованих варіантів. Виберіть найбільш прийнятний та перевірте його ефективність.

Алое

Розріжте лист алое навпіл та вичавіть сік. Втирайте рідину в коріння волосся. Це допоможе соку проникнути глибше та покращить кровообіг. Тримайте цю маску 2 години чи, навіть, залиште на ніч. Потім вимийте волосся звичайним способом.

Яблучний оцет

Після миття голови, як зазвичай, використовуйте яблучний оцет замість улюбленого кондиціонера. Змивати його не потрібно, просто дайте стекти зайвій рідині. Висушіть волосся.

Яєчний білок

Збийте два яєчних білки в густу піну.. Нанесіть на волосся. Оберніть волосся плівкою та надіньте теплого капелюха. Потримайте маску близько 40 хвилин, потім змийте все.

Гірчичний порошок

Розчиніть 2 столові ложки гірчичного порошку у двох ложках гарячої води. Вбити яєчний жовток, додати 2 столові ложки реп’яхової олії та 2 чайні ложки цукру. Отриманий засіб нанесіть на волосся. Загорнути у плівку та залишити на годину. Після закінчення цього часу вимийте голову, як зазвичай.

Коньяк

Змішайте склянку коньяку з парою яєць. Додайте трохи оливкової олії. Нанесіть маску на коріння та розподіліть по всій довжині. Потримайте маску протягом години, потім вимийте волосся та висушіть.

Лимон

Змішайте половину соку цибулі, 1 чайну ложку реп’яхової олії, один лимонний сік та яєчний жовток. Нагрійте суміш на паровій бані. Нанесіть ще гарячу масу на всю довжину волосся. Змити через годину.

Кориця

Змішайте 2 чайні ложки кориці з 4 столовими ложками блакитної глини. Додайте кілька крапель будь-якої ефірної олії. Нанесіть маску на волосся та потримайте півгодини. Після закінчення цього часу вимийте голову шампунем.

Результати слід очікувати через місяць за умови, що будь-яку з вищевказаних масок наносили 2-3 рази на тиждень.

Перевагою таких масок є не тільки ефективність, але і безпека. Адже всі заходи природні та якісні.

Поділіться коментарем