71-річна жінка схудла на 30 кілограмів! Ось, що їй допомогло!

26814

Одній жінці набридло тягати на собі зайву вагу. Крім проблем зі здоров’ям, її дуже засмучувало, що сил бракує навіть на те, щоб пограти з онуками і піднятися по сходах. І ось одного разу вона вирішила, що пора змінитися.

Ця реальна історія про мешканку Південної Кароліни — Мері Карні. Жінка багато років розуміла, що живе в чужому тілі. Втому вона відчувала, тільки-но прокинувшись вранці. Мері довго терпіла свою зайву вагу. А рішення змінити себе, прийняла у 71 рік.

У той час вона ще не розуміла: з чого почати?

фото facebook.com/marymamacarney

Несподівано Мері побачила рекламу відомої фітнес-програми для тренувань в домашніх умовах і вирішила спробувати.

За шість місяців їй вдалося схуднути з 90 до 60 кілограмів

фото facebook.com/marymamacarney

План тренувань Мері складався з аеробіки та силових вправ, включаючи підняття важких предметів. Вона завершувала тренування п’ятихвилинною вправою «планка». 

Декілька разів на тиждень жінка каталася на велосипеді і довгий час гуляла по пляжу. Крім цього, Мері спростила свій раціон, зменшивши порції і збільшивши споживання білка, фруктів і овочів.

Друзі та знайомі Марії не впізнали її, коли зустрілися на вулиці за 6 місяців

фото facebook.com/marymamacarney

Вона сильно змінилася, як зовні, так і внутрішньо. Платтяну шафу довелося повністю замінити — одяг 56-го розміру вже нікуди не годився.

Зараз Мері повністю задоволена. Вона виглядає і відчуває себе здоровою. Нарешті, в неї з’явилася енергія пограти зі своїми внуками, шестирічними близнюками Грейсон і Ганнером.

Ця енергійна бабуся дуже пишається своїми успіхами. І вважає себе живим прикладом того, що якщо є бажання можна схуднути і поправити здоров’я у будь-якому віці.

Тим, хто ще не наважився стати на шлях позбавлення від зайвої ваги, Мері приготувала 3 напуття

Опишіть причини «чому?»

Надмірна вага заважала Мері отримувати задоволення від своєї сім’ї.

«До мене підійшли внуки і попросили: будь ласка, вставай, прогуляймось. Але коли ти так багато важиш, то стаєш млявою і ледачою. Але моєю мотивацією стали онуки.»

Зараз, так сильно схуднувши, активна бабуся багато грає і гуляє з Ганнером і Грейсон, а сил в неї на все вистачає.

Знайдіть відповідну програму тренувань

Мері пощастило знайти програму, яка чітко описує, що їй слід їсти і як готувати їжу. Тренер також запропонував варіанти вправ, щоб жінка могла почати з тренування меншої інтенсивності, а потім поступово збільшувати навантаження.

«У плані тренувань необхідно враховувати індивідуальні можливості здоров’я, які необхідно обговорити з фахівцем».

Повірте у свої сили

Мері намагалася стати більш активною, щоб більше проводити часу з сім’єю. Прагнення досягти мети привело її до успіху.

«Ви нічого не втратите, якщо просто спробуєте. І ви будете вражені тим, як зміниться ваше життя, якщо ви повністю присвятіть себе цьому процесу. Я так пишаюся собою. Зараз у мене так багато енергії», — говорить Мері.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем