8 продуктів, здатних знищити всіх паразитів в організмі

582

Більша частина населення світу страждає на паразитарні захворювання.

Паразитарні хвороби зустрічаються набагато частіше, ніж думає більшість людей. Існує безліч різних видів паразитів. Насправді, є велика ймовірність того, що у вас та третини знайомих вам людей є паразити в організмі.

Якщо ми подивимось далі та класифікуємо грибок Candida як паразита (більшість людей так не вважає, хоча він відповідає цьому визначенню), то можна стверджувати, що більшість населення світу страждає на проблеми зі здоров’ям через паразитів.

Нижче наведено перелік восьми натуральних продуктів, які можуть допомогти боротися з паразитами у вашому організмі.

Часник

Часник бореться з усіма шкідливими організмами, що можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Часник ненавидить не тільки вампірів, а й віруси, грибки, бактерії, паразитів та рак.

Це може, навіть, вивести важкі метали з вашого тіла. Крім того, часник дуже ефективно відлякує кровосисних паразитів, таких як комарі, кліщі та блохи.

Чорний горіх та його шкаралупа

Травники люблять чорні горіхи (Juglans nigra) та зелені шкаралупи через їх здатність очищати кров та кишківник.

Шкірка чорного волоського горіха використовується для лікування грибкових інфекцій.

Їх сік використовується для знищення паразитів. Слід використовувати тільки оболонку, що покриває зелений горіх.

Полин

Полин (Artemisia absinthium) – багаторічна трава з дрібними жовто-зеленими квітками. Листя та квіти полину використовують для лікування недуг шлунка, це також потужна зброя проти кишкових глистів. Вагітним жінкам, які годують груддю, слід уникати полину.

Полин має потужні протимікробні властивості та застосовується для лікування інших інфекцій.

Гвоздика

Ефірна олія гвоздики використовується для знищення яєць глистів в організмі, які паразити відкладають в кишківнику. Вважається, що гвоздика є єдиним природним продуктом, що може вбити яйця майже всіх паразитів.

Тріо чорного горіха, полину та гвоздики може порушити життєвий цикл паразитів.

Крім того, гвоздика має антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості. Олія гвоздики має сильну протимікробну дію широкого спектра.

Чебрець

Чебрець — одна з найкращих рослинних рослин для стимуляції вилочкової залози (Тимус), основної залози імунної системи. Чебрець допомагає стимулювати природні захисні механізми людського організму і дуже добре працює у поєднанні з ехінацеєю, щоб разом покращити нашу імунну систему.

Масло чебрецю може зменшити ріст будь-якого паразита, крім того, воно вбиває паразитів у шлунково-кишковому тракті.

Масло материнки

Олія материнки дуже багата антиоксидантами, здатними виводити вільні радикали, і має антипаразитарні, противірусні, антибактеріальні та протигрибкові властивості.

Олія материнки ефективно вбиває всі шкідливі організми та здатна руйнувати мікробне середовище кишківника.

Китайська коптика

Китайська коптика (Coptis chinensis) впродовж століть використовується в традиційній китайській медицині для лікування всіх видів інфекцій, включаючи бактеріальні, паразитарні, найпростіші та кандидоз. Вона містить речовину під назвою берберин, яка відповідає за безліч антимікробних властивостей цієї рослини.

Діатомова земля (гірське борошно)

Їстівна діатомова земля поглинає ртуть, знищує кишкову паличку, ендотоксини, віруси, фосфорорганічні пестициди та залишки лікарських засобів.

Діатоміт чудово очищає кишківник. Єдиним відомим побічним ефектом є те, що вдихання діатомової землі може дратувати легені, речовина складається з дуже тонкого порошку.

Перед тим, як почати застосовувати будь-який народний лікувальний засіб, варто порадитись з сімейним лікарем.

Поділіться коментарем