9 проблем, які можна вирішити однією чайною ложкою яблучного оцту

50502

Оцет був винайдений близько 5000 до н.е. Спочатку він використовувався для консервування їжі, але незабаром список його корисних властивостей став величезним. Навіть зараз, не всі сучасні люди знають про його властивості. У нашій статті, ми постараємося максимально описати всі проблеми, які може вирішити звичайний яблучний оцет.

Оцет, по-французьки означає «кисле вино». Його можна приготувати практично з будь-якого вуглеводу, який може бродити. Традиційно, оцет виробляється після тривалого процесу ферментації, який насичує його біологічно активними компонентами.

Користь для здоров’я

фото v.img.com.ua

#1 Діабет

Вважається, що оцет володіє анти – глікемічною дією й доброчинно впливає на рівень цукру у крові. Одна з теорій, щодо користі яблучного оцту, говорить про те, що він уповільнює перетворення складних вуглеводів в цукор у крові.

Дослідження показало, що приймання оцту поліпшило чутливість до інсуліну у 19% людей з діабетом 2-го типу і 34% у людей з преддиабетом.

#2 Здорове серце

Оцет допомагає підтримувати здоров’я серця декількома способами. Щоправда, ці висновки поки знаходяться на рівні дослідів над щурами.

Одне дослідження показало, що оцет може знизити рівень холестерину у лабораторних щурів. А інше дослідження довело, що оцтова кислота може знизити їх кров’яний тиск. Також було виявлено, що оцет допомагає знизити рівень тригліцеридів і рівень ЛПДНЩ (поганого холестерину) у тварин.

#3 Втрата ваги

Дослідження показали, що приймання оцту з хлібом не тільки знижує рівень глюкози та інсуліну, а й підвищує рівень ситості. Підвищена ситість безпосередньо пов’язана з вмістом оцтової кислоти в організмі.

#4 Закладений ніс

Яблучний оцет допомагає зменшити набряк слизистої оболонки, тим самим допомагає очистити пазухи носа. Він також володіє антибактеріальними властивостями, що робить його ідеальним засобом проти інфекції. Але, застосовувати його необхідно тільки після консультації у лікаря.

#5 Біль у горлі

Антибактеріальні властивості яблучного оцту можуть бути корисні при ангіні. Полощіть горло сумішшю приблизно 1/3 склянки яблучного оцту, змішаного з 2/3 склянки гарячої води.

#6 Травлення та кислотний рефлюкс

Ви можете легко поліпшити кислотність шлунка, щодня приймаючи чайну ложку яблучного оцту у склянці води. Крім того, пектин, що міститься у яблучному оцті, може допомогти заспокоїти кишкові спазми.

фото dom-desertov.ru

#7 Подразнення шкіри

Яблучний оцет допомагає при різних проблемах зі шкірою: від укусів комах до сонячних опіків.

#8 Бородавки

Місцеве застосування яблучного оцту може допомогти видалити бородавки, ймовірно, через високий рівень оцтової кислоти, яку він містить.

#9 Хронічна втома

Яблучний оцет містить калій та ферменти, які можуть допомогти зняти втому. Крім того, ці амінокислоти запобігають накопиченню молочної кислоти в організмі.

Всі ці поради, як завжди, слід обговорити з вашим лікарем, щоб з’ясувати, наскільки вам підходять ці методи.

Поділіться коментарем