9 причин, чому Близнюки повинні бути в житті кожної людини

11525

Що б ви не думали про цей знак, ви одразу пошкодуєте, що у колі друзів немає такої людини! 9 причин любити Близнюків!

1. Близнюки постійно розширюють ваш світ, знайомлячи з цікавими людьми, ідеями та речами.

Ані краплі не соромлячись своєї цікавості, Близнюки без зайвих зусиль колекціонують друзів, переживання та інтереси. Кожен представник цього знака — просто ходяча енциклопедія особистісного зростання, і з радістю дозволить вам скористатися цією великою базою даних.

2. Близнюки — ідеальний супутник для будь-якого нудного заходу.

Близнюки можуть зачарувати будь-яку компанію і справити враження на будь-яку людину. Тож сміливо кличте їх із собою хоч на весілля, де родичі збираються діставати вас розпитуваннями про  особисте життя, хоч на занудний корпоратив із ненависними колегами.

Близнюки виконають за вас всю роботу зі спілкування з людьми, а ви будете героєм вечора, який привів такого чарівного друга!

3. Близнюки – щедрі душі, які завжди прийдуть на допомогу, оточать вас увагою та осиплють подарунками.

Близнюки можуть забути ваш день народження, але їм не потрібна нагода для подарунка. Їх навіть просити не доведеться: Близнюки люблять радувати друзів несподіваними добрими справами!

4. З Близнюками дуже цікаво спілкуватися, тому що вони цікаві та по-справжньому виявляють інтерес до ваших слів.

Близнюків часто критикують за їхню екстравагантність, проте жоден інший знак не вміє слухати співрозмовника так, що той почувається в самому центрі уваги. Кожне спілкування з Близнюками — як розмова зі старим другом, для якого немає нікого важливішого за вас.

5. Близнюки допомагають вам побачити все з різних сторін, коли ви зациклюєтеся на власній точці зору.

Мислення Близнюків дуже гнучке, тому вони можуть подивитися на будь-яку ситуацію з різних сторін і повернути вас у реальність, коли ви занадто багато мрієте або більше нічого не бачите через свою впертість.

6. Близнюки піднімуть вам настрій у важкі хвилини.

Близнюки — це ваша втеча від реальності, можливість відірватися від усіх неприємностей і розслабитися. Їх стомлює зайва серйозність, проте вони завжди знайдуть спосіб розсмішити вас навіть у найпохмуріші моменти.

7. Близнюки ненавидять скиглення, тому не дадуть вам скаржитися — і правильно зроблять!

Життя занадто коротке, щоб страждати та скиглити через всілякі дрібниці. Теоретично ви це самі знаєте, але іноді потрібні Близнюки, щоб про це нагадати.

8. Близнюки на своєму прикладі вчать брати від життя все.

Адже буває, що поруч з певними людьми починаєш почувати себе впевненіше. Близнюки завжди в погоні за пригодами та переслідують те, про що мріють. Це заражає інших робити те ж саме.

9. При Близнюках не треба вдавати з себе когось іншого, тому що вони відкриті для всіх.

Близнюки ніколи нікого не засуджують, приймаючи всіх такими, якими вони є. Близнюки й самі відрізняються деякою ексцентричністю, тому в їхній присутності вам не доведеться носити маску.

Бажаємо всім знайти в собі внутрішніх Близнюків!

Поділіться коментарем