9 речей, які в жодному разі не можна робити на голодний шлунок – корисні поради

309921

Всі ми знаємо, що наша дієта серйозно впливає на наш загальний стан. Особливо важливо те, що ми робимо з нашим організмом на порожній шлунок. І деякі дії можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю та життю.

Протизапальні засоби

фото lentachel.ru

Аспірин, ацетамінофен і інші нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) не можна приймати натщесерце. Це не тільки знижує їх ефективність, але також викликає серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як шлункова кровотеча.

Кава

фото pro-consulting.ua

Навіть кава без кофеїну стимулює вироблення кислоти, яка може викликати печію та інші проблеми з травним трактом, якщо пити його на пустий шлунок. Ось чому так важливо, щоб до кави завжди була їжа. Фактично, вживання всього однієї філіжанки кави замість сніданку, може призвести до дефіциту серотоніну і погіршення настрою на увесь день.

Алкоголь

фото i.pinimg.com

Якщо пити алкоголь на голодний шлунок, швидкість його поглинання буде відповідати внутрішньовенному введенню. Крім цього, сповільнюється виведення продуктів розпаду алкоголю, що призводить до отруєння організму і важкого похмілля.

Жувальна гумка

фото n1s1.hsmedia.ru

Травна кислота, яка виробляється при жуванні гумки, руйнує слизову оболонку шлунка, якщо він порожній, що в кінцевому підсумку може призвести до гастриту.

Голод перед сном

фото sun9-22.userapi.com

Ні в якому разі не можна лягати спати з порожнім шлунком. Низький рівень глюкози заважає спати і змушує прокидатися вночі. Ось чому так важливо вечеряти за дві години до сну.

Фізичні навантаження

фото ex3m.com.ua

Тренуватися натщесерце – це непогано, але потрібно бути обережним. Інтенсивні тренування без їжі викликають недолік енергії в організмі. Найкраще робити аеробні вправи і забути про тренування високої інтенсивності.

Зайві покупки

фото cs8.pikabu.ru

Всі ми знаємо, що порожній шлунок змушує нас купувати більше їжі, ніж нам дійсно потрібно. Тому, збираючись за покупками, не забудьте трохи перекусити, щоб уникнути необдуманих витрат.

Цитрусові соки

фото user.vse42.ru

Кислі волокна цитрусових викликають роздратування, якщо пити їх на порожній шлунок. Особливо це небезпечно для тих, хто страждає на гастрит або схильний до його розвитку.

Сварки

фото astrakhanfm.ru

Дослідження показали, що суперечки на порожній шлунок змушують нас більше злитися. Не дарма кажуть, що сита людина злою не буває. Тому, якщо вам потрібно з’ясувати з кимось стосунки – не поспішайте. Можливо, після хорошого обіду, у вас вийде уникнути сварки і розв’язати всі питання мирним шляхом.

Поділіться коментарем