"Бути жінкою — це…" – чесна історія одного психолога

775
Бути жінкою — це... - чесна історія одного психолога

Бути жінкою — це почесна місія і водночас тяжка ноша, яку інколи просто хочеться покинути, щоб не доводити, що ти тендітно-сильна натура. Саме про такі моменти із життя жінок і розповідає чесна історія одного психолога, який наслухався в житті багато розповідей. Але ця його вразила — найбільше.

Одного дня на прийом прийшла жінка — настільки змучена, що просто заливаючись слізьми, плюхнулась в крісло.

фото soulpost.ru

Вона все бурмотіла: “Чого мене не попередили, що все так буде?” Розмова була ґрунтовною і насиченою. І викликала безліч роздумів, якими я хочу поділитися. Про ці речі вам не скажуть навіть найрідніші.

Отож…

Ніколи не донесуть думку про те, що офіційні стосунки не врятують від критичних ситуацій в житті, не розділять вашу самотність. Бо друга половинка не зможе замінити те, чого немає у вас самих. Мабуть, вона ще більше загострить відчуття того, чого не вистачає. І тут справлятися доведеться самотужки.

Ніколи не попередять і не будуть відверто говорити, що ця людина — варіант, який вам не підходить. Може, краще відчувати самотність, ніж хапати те, що трапляється під руку, щоб не залишитися одному.

фото 2krota.ru

Говорять, що діти — квіти нашого життя. Але це лише одна сторона, є й клопоти, які приходять разом з появою дітлахів. Це і недоспані ночі, і повна віддача своєму чаду, і віднесення себе на другий план, а то й — третій. Якщо свідомо йдете на це, то що ж — прапор в руки. Але, якщо таким чином думаєте прикрасити свою буденність, то подумайте сто разів.

Стосунки — це тандем, де кожен має свої права та обов’язки. І краще виконувати їх сумлінно. Тоді — буде гармонія.

Ідеальна родина — це утопія. Є просто шлюби, що такими здаються. Та на цій великій білій плямі є теж чорні цятки, звісно, якщо придивитися.

Слова любові не вартуватимуть ні копійки, якщо їх не підкріпляти повагою до партнера, відкритими розмовами і підтримкою. Якщо не вмієте, то ще треба почекати зі шлюбом.

Говорити про все — важка справа, але від цього залежатимуть ваші стосунки. Навіть, якщо не влаштовує секс, то не треба лестити своєму партнеру і хвалити його в той час, коли відчуваєте, що незадоволені. Говоріть, при чому — обоє.

Не варто чекати, що спільні інтереси з’являється після того, як пара “притреться”. Дивіться відразу — хто перед вами, іншою людина вже не буде.

Якщо помилилися, то наберіться духу, щоб це визнати.

фото classpic.ru

Час не впливає на те, яка людина тепер стоїть перед вами. Вона такою й була — просто без “гриму” та ваших ілюзій, на які мали надію. Одна людина може змінитися лише заради іншої, і то, якщо зрозуміє, що вона їй важлива.

Реальним проблемам — реальне розв’язання. Різні духовні практики та заговори тут не діють.

Якщо обговорюєте свого чоловіка з подружками на кухні, говоріть не все — бо це ваша родина. І поради сприймайте лише для зняття напруги. У житті не треба на цьому експериментувати. Нехай це роблять інші.

Чоловіка — підтримайте, послухайте, нагодуйте і дайте йому свою територію в домі. З жінкою говоріть, захищайте і говоріть, що любите. При цьому — будьте щирими.

Якщо самостійно вже розумієте, для чого вам родина і діти, пора одружуватися.

Вибачайте собі помилки — всі можуть їх допускати. Не печіть себе — продовжуйте рух далі. І пам’ятайте, що бути жінкою — це не лише відповідально, а ще й прекрасно. А чесна історія одного психолога навчить вас, як відчути це щастя.

Автор — Оксана Ципіна, літературний переклад — Наталія Лаврик.

Поділіться коментарем