Ви будете здивовані, але деякі люди починають новий день без кави. Столова ложка рослинної олії – перше, що вони обирають. Учасники цієї процедури кажуть, що це дійсно допомагає поліпшити самопочуття. Ви можете забути про будь-які ліки вже після першого курсу. Олія сприяє повному очищенню й омолодженню органів і систем!
Переваги олії
Відомо, що саме на порожній шлунок організм найкраще засвоює всі корисні речовини. І рослинні олії, незалежно від їх типу, особливо корисні.
Олія допомагає запустити діяльність печінки і жовчного міхура. Через виділення жовчі, їжа, яку ви їсте пізніше, засвоюється по максимуму. А тіло продовжує обробляти жир протягом дня.
Переваги не закінчуються поліпшенням обміну речовин і засвоєння вітамінів. Олія обволокує стінки шлунка, зменшуючи відчуття голоду. Тому процедура особливо популярна у тих, хто хоче схуднути.
Як пити олію
Олію потрібно приймати строго на пустий шлунок. Перед ії прийомом не можна навіть випити ковток води. Пийте не більше 1 столової ложки. Тому що інакше, замість м’якого і зручного ефекту очищення кишечника, ви отримаєте потужний ефект. Для початківців у перші 2 тижні використання – досить і 1 чайной ложки.
Ви можете поснідати через 30 хвилин після вживання олії. Курс триває від 1 до 2 місяців, після чого обов’язково зробити перерву в 30 днів.
Властивості олії
Кожна з рослинних олій володіє унікальними властивостями. Ви повинні вирішити, яку обрати!
- Соняшникова олія найдоступніша і популярна. Це джерело вітамінів Е і А. Але тільки нерафінована олія підходить для лікування.
- Олія виноградних кісточок є чемпіоном за змістом ненасичених жирних кислот. Вона покращує ліпідний обмін і знижує рівень шкідливого холестерину.
- Олія насіння амаранту містить лінолеву кислоту. Це потужний засіб для спалювання жиру і антиоксидант.
- Кокосова олія має кращий смак і бактерицидний ефект. Вона сприяє повному поглинанню поживних речовин з їжі.
- Рицинова олія ефективно справляється з хронічними запорами. Вона допомагає видалити токсини і слиз з кишечника. Важливо не перевищувати дозу.
- Олія обліпихи позитивно впливає на слизову оболонку стравоходу і шлунка. Це перевірений засіб від гастриту і виразкової хвороби.
- Тернова олія очищає і оновлює клітини печінки, стимулює діяльність жовчного міхура. Продукт прискорює обмін речовин і сприяє схудненню.
- Кукурудзяна олія обновляє і зміцнює клітинні мембрани, діє як антиоксидант.
- Кунжутна олія знижує рівень шкідливого холестерину в крові, очищає і зміцнює стінки кровоносних судин. Діє як профілактика атеросклерозу та інсульту.
- Оливкова олія ефективна при гіпертонії та інших серцево-судинних захворюваннях. Позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт, сприяє виведенню токсинів.
- Лляна олія має потужну антивікову і антиоксидантну дію. Запускає і прискорює процес схуднення.
Це важливо! У цього методу є побічні ефекти. Тому олію не слід застосовувати пацієнтам з жовчнокам’яной хворобою, дисфункцією підшлункової залози, панкреатитом, ерозивним гастритом і виразкою шлунка. Слід пам’ятати, що не можна використовувати будь-які поради без попередньої медичної консультації.
Літературний переклад – Маруся Фріман