Ви коли-небудь помічали, що плід волоського горіха нагадує мозок, а зерно квасолі – нирку? Ця схожість показує нам, що саме певний плід може вилікувати в організмі людини.
Подивіться на неймовірну зв’язок між людським тілом і Природою! Ми розповімо про 9 видах їжі нагадують органи людського тіла, які їх же і лікують:
1. Помідори схожі на серце
Вони мають червоний колір і чотири камери, як і серце. Дослідження показали, що томат дуже багатий на залізо і калій, що робить його надзвичайно корисним для крові та серця.
2. Горіх виглядає як мозок
Він має ліву і праву півкулю і складки, також як й мозок. Добре відомо, що волоський горіх покращує функції мозку.
3. Селера – це рослина, яка має схожість з нашими кістками
Кістки містять 23% натрію, що є точною кількістю натрію в селері. Було доведено, що селера необхідна для здоров’я кісток людини.
4. Авокадо
Фрукт, якій вкрай корисний для яєчників й матки, а коли справа доходить до його зовнішнього вигляду, ви здогадалися – він схожий саме на цей жіночий орган.
З’їдаючи тільки 1 авокадо на тиждень, ви уникнете раку яєчників та шийки матки. Гормони також будуть збалансовані завдяки авокадо.
5. Підшлункова залоза
Вона має схожість з солодкою картоплею. Завдяки цьому овочу, підшлункова залоза може легко збалансувати рівень цукру у крові.
6. Морква
Якщо ви наріжете морква колами, то побачите, що вона виглядає майже так само, як людське око. Науковці довели, що морква корисна для очей, тому що вона збільшує кровотік й покращує зір у цілому.
7. Грейпфрут та інші цитрусові плоди виглядають як груди
Саме ці фрукти запобігають раку молочної залози.
8. Красний колір виноградного вина нагадує колір крові
При вживанні, у розумних кількостях, червоне вино знижує ризик виникнення згустків крові.
9. Якщо, ви розріжете печерицю навпіл, то напевно знайдете схожість з людським вухом
Гриби покращують слух, оскільки вони є одним з небагатьох продуктів, багатих на вітамін D. Крім цього, це важливий вітамін для загального здоров’я кісток.
Стаття несе інформаційний характер. Будь-які поради і методи лікування, обговорюйте зі своїм лікарем.
Літературний переклад – Маруся Фріман