Авокадо вже давно не предмет екзотики. І немає ресторану, який би не включив його до свого меню. Всі знають, що страви з авокадо смачні і чимось корисні.
Але в чому саме їх користь? Виявляється, коли мова йде про здоров’я, то про авокадо можна чесно сказати – це справжній скарб!
9 причин, чому корисно з’їдати 1 авокадо на день
Ваше тіло краще засвоює поживні речовини
Високий вміст корисних жирів в авокадо збільшує засвоєння мінералів і вітамінів, розчинних у жирі.
Прощавай, харчове отруєння
Антимікробні властивості авокадо знижують шанси захворіти від кишкової палички, в результаті харчового отруєння.
Здорове серце
Якщо ви хочете мати здорове серце, обов’язково включіть авокадо у свій раціон. Цей плід не містить холестерин і натрій. Але повний ненасичених жирів, які допомагають підтримувати здоров’я серця і контролювати рівень холестерину.
Профілактика онкології
Авокадо багатий на фолієву кислоту, типом водорозчинного вітаміну B, який є дієвою профілактикою від раку товстої кишки, підшлункової залози і раку шлунка. Ще належить провести багато досліджень, але недавні дослідження показують зв’язок між авокадо і профілактикою і лікуванням раку.
Більш здорова вагітність
Якщо ви хочете збільшити свою родину, вам слід включити авокадо у свій раціон, оскільки вони підвищують рівень фолієвої кислоти. А це знижує ризик викидня на 30%.
Ваші кістки стануть сильнішими
Крім вітаміну D і кальцію, кісткам необхідний вітамін К, щоб залишатися здоровими. Тільки половина авокадо на день забезпечує 25% рекомендованої добової норми вітаміну К.
Авокадо від депресії
Фолієва кислота, яка допомагає проти раку і покращує вагітність, також знижує ймовірність депресії.
Користь для кишківника
Авокадо – це їжа, багата клітковиною, яка вкрай необхідна для травної системи. І поки ви включаєте у свій раціон продукти, багаті на клітковину, ви можете зберегти здоров’я травного тракту і запобігти запорам.
Захист для зору
Фотохімічні речовини, що містяться в авокадо, забезпечують тканини очей антиоксидантним захистом від пошкоджень. Наприклад, викликаних ультрафіолетовим промінням. Жирні кислоти, з іншого боку, сприяють засвоєнню бета-каротину, що знижує ймовірність розвитку вікових проблем із зором.
Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.