Ви здивуєтеся, але деякі люди не можуть почати ранок без ложки олії. У народі кажуть, що ця процедура допомагає поліпшити не тільки самопочуття. Люди, які мають цю корисну звичку кажуть, що вже після першого курсу вони забувають про багато хвороб.
Відомо, що для кращого ефекту, олію потрібно пити натщесерце. Тоді організм найкраще засвоює всі поживні речовини. Рослинні олії, незалежно від їх виду, мають дуже високий вміст вітамінів і мінералів. І для кожного набору хвороб є певна олія.
Загальні правила при вживанні олії
1. Олію потрібно пити натщесерце
2. Не пийте воду разом з олією
3. Пийте не більше 1 ст. л. олії. Якщо ви будете пити більше, то замість легкої дії, можна отримати сильну діарею. Новачкам рекомендується пити по 1 ч. л. олії на день протягом перших 2 тижнів використання методу.
4. Сніданок можна з’їсти за 30 хвилин після вживання олії.
5. Тривалість курсу від 1 до 2 місяців, після цього необхідна 30-денна перерва.
6. Перед використанням методу, необхідно обговорити його зі своїм лікарем.
Для кожної хвороби – своя олія
Кожна рослинна олія має свої унікальні властивості. Подивіться, яка олія підходить саме для вас.
Соняшникова олія – доступна і популярна. Це джерело вітамінів Е і А. Найчастіше, її використовують для поліпшення загального стану здоров’я.
Однак варто пам’ятати, що ця олія не повинна бути пастеризованою, дезодорованою та смаженою. Краще обирати натуральний продукт холодного віджиму.
Олія виноградних кісточок містить багато ненасичених жирних кислот. Вона покращує ліпідний обмін і знижує рівень поганого холестерину.
Олія насіння амаранту містить лінолеву кислоту, яка спалює жир і діє як антиоксидант.
Кокосова олія найсмачніша і має бактерицидну дію. Вона сприяє повному засвоєнню корисних речовин з їжі.
Касторова олія ефективна при хронічних запорах. Вона допомагає видалити токсини і слиз з кишківника. Однак, дозування повинен визначити лікар.
Олія з обліпихи має благочинну дію на слизову оболонку стравоходу і шлунка. Це – перевірений засіб порти гастриту і виразки.
Олія розторопші очищає і оновлює клітини печінки, вона є відмінним жовчогінним засобом. Крім цього, вона прискорює обмін речовин і сприяє схудненню.
Кукурудзяна олія оновлює і зміцнює клітинні мембрани, діє як антиоксидант.
Кунжутна олія знижує рівень поганого холестерину, очищає і зміцнює стінки кровоносних судин. Вона діє як профілактика атеросклерозу та інсульту.
Оливкова олія ефективна при гіпертонії та інших серцево-судинних захворюваннях. Вона позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт, сприяє виведенню токсинів.
Лляна олія має потужний антивіковий ефект і діє як антиоксидант. Крім цього, вона запускає і прискорює процес схуднення.
Важливо! Цей метод має протипоказання. Особливо це стосується пацієнтів з жовчнокам’яною хворобою, дисфункцією підшлункової залози, панкреатитом, ерозивним гастритом і виразкою шлунка.
Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем!
Літературний переклад – Маруся Фріман