Якщо вас турбує подвійне підборіддя, то ви потрапили на потрібний матеріал. На жаль, немає специфічних вправ для того, щоб зменшити жир на обличчі. Зайві кілограми – ось причина того, що додає зайве підборіддя. Звідси висновок – зменшення ваги тіла в цілому обов’язково відіб’ється на обличчі.
Однак, існують вельми ефективні вправи для обличчя. Вони можуть принести певну користь: поліпшити щільність тканин, еластичність шкіри, прибрати застійні процеси.
Важливий момент – фейсбілдінгом треба займатися регулярно, як і фітнесом в цілому, якщо хочете отримати результат. Отже, приступимо.
1. Розімніть лицьові м’язи плавними рухами. Повторіть 8-10 разів.
2. Спробуйте дістати до носа кінчиком язика. Губи повинні бути повністю розслаблені. Повторіть 5 разів.
3. Поверніть голову набік і витягніть нижню щелепу вперед. Напружте м’язи шиї. На кожну сторону повторіть по 5 разів.
4. Підніміть голову вгору, витягніть щелепу вперед і стисніть губи. Утримуйте положення протягом 5-8 секунд. Ви повинні відчути сильну напругу м’язів шиї. Повторіть 5 разів.
5. Стисніть кулаки і помістіть їх під підборіддям. Долаючи опір кулаків, рухайте щелепу вниз. Утримуйте максимальний опір близько 3 секунд. Зробіть 5-7 разів.
6. Вдихніть через рот і надуйте щоки. Натисніть долонями на них, щоб відчути напругу. Нехай воно триватиме близько 4 секунд. Повторіть 5-7 разів.
7. Стисніть зуби, розтягніть куточки губ. Натисніть язиком на небо, збільшуючи напругу. Утримуйте тиск 5 секунд, роблячи 3-секундну паузу. Повторіть 5-8 разів.
Нескладно, так? Комплекс займе буквально 10-15 хвилин, а ефект буде в наявності.
Поліпшити і зафіксувати отриманий результат допоможуть наступні поради
1. Споживання достатньої кількості води протягом дня допомагає уникнути сухості шкіри, підтримує зволоження зсередини, допомагає клітинам засвоювати поживні елементи і виводити токсини. Рекомендована норма – 8-10 склянок води.
Є одне попередження: не пийте багато води за 2-3 години до сну. В іншому випадку можна отримати ранкові набряки шкіри.
2. Зверніть увагу на присутність в раціоні антиоксидантів. Вони допомагають запобігти або зменшити негативний вплив вільних радикалів на шкіру, який проявляється у вигляді ознак старіння.
Антиоксиданти містяться в яскравих овочах і фруктах: ягодах, помідорах, буряках, абрикосах, гарбузі, шпинаті, мандаринах, перці і бобах.
3. Важливо надходження в організм вітаміну С, який допомагає захистити шкіру від дії сонячних променів і впоратися зі збитком, що наноситься вільними радикалами.
Літературний переклад – Маруся Фріман