Природна аптека проти хімії! Ось перелік найкращих знеболювальних засобів

3034

Перша реакція на біль у сучасної людини – випити пігулку. Але це далеко не корисний варіант для нашого організму. Пігулка просто розриває нейронні зв’язки між нервовими закінченнями і джерелом болю. До того ж всі ліки складаються з синтетичних речовин, чужорідних нашому організму.

Позбутися від болю можна і за допомогою натуральних засобів – розповідаємо про 6 найкращих природних знеболювальних.

1) Гвоздика

фото zinoti.lt

Гвоздика має широкий спектр застосування при лікуванні різних хвороб: полегшує нудоту, лікує застуду, бореться з головним і зубним болем, а також знімає симптоми артриту.

Крім цільної гвоздики, зараз у продажі можна знайти порошок і олію. Ця спеція часто застосовується як місцевий засіб при ударах. Евгенол (активна речовина гвоздики) входить до складу багатьох болезаспокійливих засобів.

Тільки варто бути обережними, застосовуючи олію гвоздики: це концентрована речовина, яке може посилити кровотечу в організмі.

2) Перець чилі

фото zinoti.lt

Чилі містить капсаїцин, який знижує інтенсивність больових сигналів (хоча спочатку може здатися, що стало ще болючіше).

А вчені з Нотінгемського університету, Великобританія, стверджують, що капсаїцин також викликає масову загибель злоякісних клітин.

Застосування: краще використовувати капсаїцінові мазі. 

3) Куркума

фото zinoti.lt

Куркумін – основна активна речовина куркуми, яка діє як антиоксидант. Жовто-помаранчева спеція знімає запалення, покращує травлення, позбавляє від болю в животі, псоріазу і виразок.

Завдяки тому, що куркума покращує кровообіг і розріджує кров, її можна використовувати при головному болю.

Додайте ½ ч.л. куркуми до готової страви або свіжовичавленого соку – знеболювальний ефект не змусить на себе чекати.

4) Кора верби

фото zinoti.lt

Вона має у своєму складі речовину салицин, яка входить до складу аспірину. У давні часи люди жували кору верби, а зараз її можна знайти у вигляді збору, який заварюється як чай.

Кора допомагає боротися з головним болем, болями в спині і навіть з остеоартритом.

Але, якщо у вас є нестерпність аспірину, то верба вам також не підійде. Вона може викликати ті ж побічні ефекти, що і аспірин: розлад шлунка і уповільнення роботи нирок.

5) Імбир

фото zinoti.lt

Болезаспокійливі властивості імбиру підтверджені науково, в ньому міститься речовина гингерол. Вона полегшує різні види болю, навіть викликані артритом.

Чай з імбиром – це найкращий жіночий засіб для зниження болю при менструації. Якщо посилити імбирний сік додаванням меду, то дія стане більш вираженою.

Також імбирний сік ефективний при болях в шлунку, викликаних нетравленням.

6) Часник

фото zinoti.lt

Часник має антиоксидантні та протизапальні властивості, які можуть допомогти при артриті та інших болях.

Так, при проведенні одного з досліджень було виявлено, що приймання часнику двічі на день протягом 4-6 тижнів допомагає не гірше звичайної терапії при ревматоїдному артриті.

Дослідження також показали, що часник відповідає за зниження рівня ліпідів, розрідження крові, протидію гіпертонії, має антиоксидантну і протимікробну дію.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем