Порушення функції печінки викликає безліч проблем зі здоров’ям, тому що вона відіграє важливу роль у всіх метаболічних процесах в організмі.
Використовуючи вітамін K, цей орган виробляє білки, необхідні для згортання крові, розщеплює старі й пошкоджені клітини крові та виробляє енергію для метаболізму жирів.
Печінка може відновлюватися сама по собі, але за нею потрібно правильно доглядати. Пошкодження печінки найчастіше викликається ожирінням, неправильним харчуванням, надмірним вживанням алкоголю й деякими ліками.
Люди в Азії та Африці століттями використовували тамаринд для багатьох традиційних методів лікування. Він заспокоює розлад шлунку, підтримує здоров’я серця, регулює рівень холестерину й багато іншого.
Ці натуральні ліки виводять токсини з печінки, видаляють накопичений жир, захищають, допомагають травленню, лікують проблеми з жовчю й покращують загальний стан здоров’я.
Користь тамаринду для здоров’я:
- Знижує холестерин й тим самим захищає серце
- Лікує кишкові інфекції у дітей
- Підлуговує організм й поліпшує функцію жовчі в печінці
- Тамаринд багатий на вітамін С, який є потужним антиоксидантом, тому захищає ясна й підтримує багато функцій організму
- Нормалізує травлення і лікує закрепи
- Лікує дизентерію
- Працює як допоміжний засіб при гепатиті
- Чай з тамаринду дуже допомагає при малярійній лихоманці.
Тамаринд – справжній суперпродукт, тому що він багатий на поживні речовини, включаючи клітковину, магній, тіамін, залізо, мідь, фосфор й кальцій.
Ось як приготувати натуральний засіб для відновлення печінки
Покладіть в блендер 2 жмені очищеного тамаринду й літр води. Добре перемішайте, процідіть й пийте цей продукт протягом дня.
Для приготування чаю, додайте листя тамаринду (25 шт) в каструлю з 1 літром води, кип’ятіть їх 15-20 хвилин, дайте охолонути й пийте. Можна підсолодити напій коричневим цукром або медом. Чай потрібно пити двічі на день, по філіжанці вранці й ввечері.
Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад народної медицини, обговоріть їх зі своїм лікарем.
Літературний переклад – Маруся Фріман