Судинні “зірочки” на тілі — погроза небезпеки. Це важливий попереджувальний знак, на який варто звернути увагу

1787

Судинна сітка, що з’являється на тілі, може бути ознакою захворювання одного з найважливіших органів людського тіла.

Безалкогольна жирова хвороба печінки стосується розвитку несприятливих умов, спричинених накопиченням жиру в печінці. Це часто спостерігається у людей з ожирінням.

Якщо її не лікувати, ризик серйозних ускладнень різко зростає, і може виникнути кілька стадій погіршення стану. Це може призвести до незворотних пошкоджень печінки, повідомляє Express Journal на основі даних клініки Мейо.

У деяких людей з цим синдромом може розвинутися запалення печінки та з часом перерости у важкі рубці (цироз) та печінкову недостатність.

Зі свого боку, експерти з Гарвардської медичної школи зазначають, що основною причиною небезпечних захворювань печінки є надмірна вага, що пов’язана з незвично високим рівнем поганого холестерину ЛПНЩ, високим кров’яним тиском, діабетом. Дослідники вважають, що регулярне вживання великої кількості переробленої їжі та вуглеводів та сидячий спосіб життя є однією з причин цих проблем.

На думку експертів, зі збільшенням кількості людей із зайвою вагою зростає і поширеність небезпечних захворювань печінки через накопичення в них жиру.

Симптоми, що попереджають про захворювання, зазвичай не проявляються на ранній стадії. Якщо говорити про можливі ознаки, що можна помітити в якийсь момент, — на тілі з’являється судинна сітка.

“За даними клініки Майо, судинні зірочки на грудях, спині та плечах є можливим попереджувальною ознакою жирової хвороби печінки. Також вони попереджають про ураження обличчя », – повідомляє Express.

Лише медичне обстеження зі спеціальним аналізом крові, ультразвукове сканування дозволяє встановити точний діагноз захворювання. Тому, якщо ви підозрюєте будь-які проблеми з печінкою, вам слід негайно звернутися до лікаря.

Щоб зменшити ризик розвитку хвороби цього типу, дослідники рекомендують уникати у своєму щоденному раціоні їжі та напоїв з високим вмістом цукру та простих вуглеводів, їсти більше свіжих овочів, фруктів, цільних зерен, контролювати розмір порцій та змінювати насичені жири на мононенасичені або мононенасичені жири, жирні омега-3 кислоти.

Поділіться коментарем