Кругові махи руками застосовуються навіть під час підготовки космонавтів і входять до програми деяких олімпійських збірних. Ці вправи не змушують докладати будь-яких зайвих зусиль і можуть виконуватися в домашніх умовах.
Кругові махи руками залучають функціонування плечового суглоба руки. Ця вправа виглядає як шкільна розминка на уроках фізичної підготовки, але її дія зовсім інакша. Завдяки їй у людини покращується фізична форма, самопочуття і настрій.
Кругові махи руками: як правильно виконувати та чим корисна ця вправа
- Правильне виконання кругових махів руками
- Як впливають щоденні кругові махи руками на організм
Правильне виконання кругових махів руками
Для проведення таких вправ потрібно поставити ноги на ширині плечей і трохи зігнути їх. Далі від стопи передаємо імпульсний рух і починаємо розкручувати руки.
Робимо близько 15 махів кругового типу вперед, після чого розкручуємо руки у зворотний бік і робимо 15 повторень.
Для поліпшення координації рухів можна робити кругові махи в різні боки, правою рукою вперед, а лівою — назад і навпаки. Перший час мозок буде збентежений, але незабаром вибудується необхідний нейронний зв’язок.
Як впливають щоденні кругові махи руками на організм
Завдяки щоденним круговим махам руками:
1. Поліпшується кровообіг та функціонування мозкових клітин.
2. Розганяється кров по організму, розправляються м’язові тканини, поліпшується робота легенів.
3. Відбувається підживлення вестибулярного апарату.
4. Поліпшується синхронізація роботи півкуль у головному мозку.
5. Посилюється концентрація уваги.
6. Піднімається настрій і минає стресова напруга.
Ці вправи застосовуються навіть при підготовці космонавтів і входять до програми деяких олімпійських збірних. Вони не змушують докладати будь-яких зайвих зусиль і можуть виконуватися в домашніх умовах.
Такі вправи розвивають також і рухливість рук. Вони змушують працювати всю частину плечового пояса. Під час здійснення кругових махів руками працюють м’язи грудей, спини та шиї. Завдяки цим вправам і рухливості грудної області відбувається усунення різних недоліків плечових м’язів, потроху набирається м’язова маса.
Після ідеального виконання цієї вправи в повільному темпі, можна збільшувати навантаження і прискорювати темп. Пізніше кругові махи рук можна поєднати зі стрибками або комбінувати їх із поворотами тулуба.
Виконуйте їх щодня, і через деякий час ви помітите поліпшення фізичного і морального стану організму. Фізичні вправи завжди приносять тільки користь, а кругові махи руками допоможуть вам тримати організм у тонусі.