Астролог розкрив ритуал для залучення грошей у 2021 році! Ось як все правильно зробити

31

Астролог Наталія Анісімова розповіла, як правильно провести ритуал з банкнотою, щоб залучити фінансовий успіх у 2021 році. Виявляється, деяким знакам Зодіаку цей домашній ритуал допомагає найбільше!

Наталя попереджає, що після такого ритуалу відразу стати олігархом не вийде, але цей обряд може значно поліпшити ваше фінансове становище.

фото zinoti.lt

«Це не чарівна пігулка, але вона допоможе задовольнити основні потреби у фінансовому відношенні. Місяць відповідає за виживання і допомагає нам», — написала астролог у соціальних мережах.

Цей ритуал може допомогти деяким людям більше, ніж іншим знакам Зодіаку

фото zinoti.lt

«Хто досягне більшого успіху? Той, у кого буде позиція Місяця у 2 будинку і вона почнеться зі знака Рака. Але насправді це допомагає майже всім!» — заявила астролог.

Щоб провести цю церемонію ефективно, ви повинні підібрати банкноту, бажано велику, а також можете використовувати іноземну валюту. 

фото zinoti.lt

Цей знак фінансового добробуту потрібно покласти на підвіконня через день-два після початку молодого Місяця. Важливо, щоб банкнота висвітлювалася місячним світлом. А потім, її потрібно покласти у свій гаманець.

«Не забирайте банкноту з цього місця протягом 2-3 днів, щоб вона наситилася енергією Місяця. Прибрати купюру необхідно до того як закінчиться перша фаза Місяця », — каже Анісімова.

Що далі робити з цією купюрою

фото zinoti.lt

«Не можна витрачати ці гроші до наступної молодого Місяця. Якщо банкнота піде з вашого гаманця, вона забере з собою всі ваші гроші», — додала астролог.

Підбиваючи підсумки, вона уточнила, що наступний ритуал зарядки грошей можна провести вже у лютому. Покласти гроші на вікно 12-13 числа, а прибрати їх з 14 по 17.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем