Ажурні млинці "Три склянки" – ціла гора смакоти

11517
Ажурні млинці Три склянки - ціла гора смакоти

Ажурні млинці “Три склянки” завжди вдаються смачними, тонкими, а смажити їх — то одне задоволення. За цим рецептом виходить ціла гора смакоти, яка може зникнути просто на ваших очах. Адже, ці млинці настільки ароматні та привабливі, що ваші домашні будуть підкрадатися до вас на кухню, щоб першими поласувати ними.

фото ytimg.com

Багато господинь навіть і чути не хочуть, коли мова заходить про тонкі млинці. Адже, у більшості випадків вони не відразу вдаються ідеальними. І щоб тонкі, і щоб не солоні, щоб не водянисті, щоб всі, як один. Для цього деяким ґаздиням доводиться роками виводити свій ідеальний рецепт тонких млинців. Але навіщо так мучитися, коли можна скористатися цінними порадами. І вже з першого разу насмажити таких млинців, що всі аж “ойкнуть”!

Невідомо ким придуманий принцип трьох склянок, але точно знаю, що він дієвий. Вчитися тут ні чому — треба просто запам’ятати, що всі продукти треба брати в трьох рівних порціях. А ще краще — виділити спеціальну мірну склянку (200 мл) і помітити її. А коли збираєтеся готувати цю ажурну смакоту, для вимірювання інгредієнтів використовуйте тільки її.

Отож, сам рецепт млинців

фото vilkin.pro
  • борошно – 1 склянка
  • молоко – 1 склянка
  • окріп – 1 склянка
  • яйця – 2 шт
  • цукор – 1 ст. л
  • сіль – 1 ч. л
  • рослинна олія – 40 мл

Ажурні млинці “Три склянки”

фото bitrix-cdn.ru
  • У великій мисці збити міксером яйця, цукор та рослинну олію. Відразу варто й посолити. І не вимикаючи міксер, швидко влити склянку окропу, а тоді й молоко. Пам’ятайте, що міксер не треба вимикати, бо після цього вже додається саме борошно. І теж склянка того ж самого об’єму. Ось таким чином готується відмінне тісто для млинців.
  • Якщо є спеціальна сковорода для смаження млинців, то завдання стає ще простішим. Якщо ж немає, то смажимо їх на звичайній. Смажити смакоту з обох сторін буквально по одній хвилині.

За цим рецептом, у вас повинна вийти ціла купа млинців середнього розміру. І, до речі, на приготування і смаження витрачається близько півгодини. Як на мене, це блискавичний результат. Адже, у більшості складається така думка, що для смаження тонких млинців знадобиться ледь не півдня. Але це за умови, що колотити тісто “на око”, потім спробувати, чи відстають вони від сковороди, далі знову колотити щось в тісто.

фото dom-desertov.ru

Не треба таких мук! Адже, процес готування страви повинен завершитися не лише смачною стравою, а й позитивними емоціями для самої ґаздині. Тому готуйте лише ажурні млинці “Три склянки”, які точно вдаються завжди. Якщо готувати на три склянки інгредієнтів, то вийде ціла гора смакоти. Можете сміливо запрошувати гостей на вечерю. Смачного!

Поділіться коментарем