Більше не купую дорогі засоби від плям — є засіб за копійки, який працює у 1000 разів краще

36172

Багато хто зі мною погодиться, що прання — це найважливіша робота у вихідні. Як не крути, але саме ці дні ми обираємо, щоб привести в порядок постільну білизну, рушники та одяг. І сьогодні ми поділимося з вами способом, який допоможе досягти у цій справі шикарного результату.

Повірте, цей засіб вже є у вас вдома. Коштує він копійки, а ефект перевищує найсміливіші очікування!

Отже, відкривайте свою аптечку і беріть з неї звичайний аспірин у пігулках. Так-так, не дивуйтеся. Саме він допоможе позбутися від «важких» плям, пожвавить колір і поверне речам білизну, що сяє.

Що робити?

фото kubnews.ru

Якщо ваш білий одяг отримав жовтий відтінок, не хвилюйтеся. Ацетилсаліцилова кислота допоможе розв’язати цю проблему. Розчиніть 5 пігулок у 8 літрах води і тримайте одяг в цій суміші 5-6 годин. Потім виперіть його звичайним способом.

Аспірин також допомагає відновити колір одягу. Все, що вам потрібно зробити, це покласти до пральної машини 2 пігулки аспірину.

Результат вас здивує! Білий одяг буде ще білішим, а кольорові речі стануть яскравішими. Слід пам’ятати, що цей метод більше підходить для одягу з натуральних і синтетичних матеріалів.

Крім цього, аспірин дуже виручає, коли потрібно видалити плями крові. Але пам’ятайте, що треба використовувати холодну воду, якщо ви збираєтеся видалити плями крові з білого одягу.

Спробуйте, ця невелика хитрість може бути дуже корисна. І найприємніше, що завдяки цьому методу, ви зможете заощадити на коштовних засобах від плям.

Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем