Чай з айви чистить печінку і шлунок на клітинному рівні! Ось як його зробити

25884

У айви що не візьми – все успішно використовується в терапевтичних цілях: листя, фрукти і навіть кора молодих пагонів. У формі чаю або лікарського розчину, айва допомагає при проблемах травлення, респіраторних труднощах, опіках або екземі.

Але саме листя – джерело корисних мікроелементів. Вони містять органічні кислоти, з яких найвищу концентрацію має хінна (близько 72%), а також лимонна, щавлева, яблучна кислоти. Фітохімічні з’єднання айви відомі своїми антиоксидантними і протизапальними діями.

Ось лише деякі цілющі властивості чаю з айви

фото zinoti.lt
  • Головні переваги такого напою – він лікує захворювання печінки і підшлункової залози.
  • Недавні дослідження в Японії показали, що айва містить противірусні речовини, які відіграють важливу роль при боротьбі з гепатитом.
  • Сік айви і сам фрукт в сирому вигляді найкраще підходять для лікування захворювань печінки та підшлункової залози. Сік айви, розбавлений яблучним, дуже корисний для підшлункової.

Пийте чай з листя айви при першій-ліпшій можливості! 

фото zinoti.lt

Цей напій підійде для страждаючих від гіпертонії і людей, яким ніяк не вдається відрегулювати кров’яний тиск. Крім тиску, чай регулює ще й рівень цукру в крові.

Також напій з листя айви використовується для лікування серцевої недостатності. Для людей з серцево-судинними недугами корисні як чай, так і свіжі фрукти.

Через численні вітаміні, що містяться в листі айви, вони також використовуються як засіб проти нервозності, депресії, виснаженості і безсоння.

Крім того, чай з листя айви дуже корисний для схуднення, тому що має сечогінну властивість. Таким чином, айва допомагає усунути токсини і зайві кілограми.

І, врешті-решт, чай з листя айви – відмінний засіб від застуди, грипу та шлунково-кишкових інфекцій. Крім того, це засіб прекрасно справляється з кашлем, особливо у дітей.

Рецепт

фото zinoti.lt

Приготуйте відвар з 5 грамів листя айви і 200 мл окропу. Дайте відвару охолонути і перелийте в пляшку. Приймайте по 2 столові ложки три рази на день.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем