У наш непростий час, коли занадто велика ймовірність підхопити якийсь вірус варто подумати про засоби, що підсилюють наш імунітет. Дуже багатьом людям допомагає часниковий щит від мікробів, який вони створюють за допомогою вельми корисного овочу. Давайте разом спробуємо розібратися, чому він повинен бути у кожного на столі.

Зміцнюється імунітет

фото kafedrazhizni.ru/backend/uploads/2018/lechebnie-rastenia/chesnok/lechebnye-svojstva-chesnoka.jpg

У часнику неймовірно великий вміст антиоксидантів. При їх участі усуваються токсини та вільні радикали, які ушкоджують клітини організму. Дослідження показали, що у людей, які регулярно вживають часник, ознаки вірусного і простудного захворювання зникають набагато швидше, ніж у тих, хто ігнорує часникові добавки.

Антимікробний ефект

До складу часнику входить така речовина, як алліцин, яке має потужну антибактеріальну дію. Існував такий перевірений часом спосіб, за допомогою якого знищували в м’ясі кишкову паличку. Для цього м’ясо натирали часником і залишали на деякий час. Бактерії при такій обробці гинули, навіть якщо м’ясо потім не піддавався потужної теплової обробки. Таким чином додавання часнику рятує багато продукти від бактерій, наприклад швидкопсувний шпинат або латук.

Поліпшується мікрофлора ротової порожнини

фото www.menslife.com/upload/iblock/666/o_polze_chesnoka_dlya_muzhskogo_zdorovya_i_ne_tolko.jpg

Дослідження показали, що часник вбиває безліч найпростіших бактерій, серед яких та, що викликає кандидоз. Крім цього завдяки часнику зменшується зубний наліт. Всього один зубчик часнику в день послужить хорошою профілактикою проти інфекцій порожнини рота.

Підвищаться результати тренувань

Речовини, які входять до складу часнику, допомагають побороти втому. Це відбувається тому, що часник здатний сповільнювати серцевий ритм, завдяки чому велика кількість крові потрапляє в м’язові тканини.

Запуститься процес детоксикації

Часник має свій специфічний запах, завдяки великій кількості сірки. Саме сірчані сполуки здатні знищувати ракові клітини та виводити з організму важкі метали. Всього три зубчики часнику в день знижують вміст свинцю в крові на 20 відсотків. Це дуже ефектний засіб для лікування отруєнь.

фото medmafia.ru/wp-content/uploads/2019/05/1528963832_86_main-1280×720.jpg

Знизиться поганий холестерин

У людей з серцевими захворюваннями значно знижується кількість поганого холестерину при вживанні хоча б одного грама часнику на добу.

Контролюється вага

Через те, що часник здатний істотно знизити сплески інсуліну і поліпшити метаболізм, то вага, при постійному вживанні часнику буде триматися в межах норми.

Як бачите, існує безліч причин створити у своєму організмі часниковий щит від мікробів. Стає зрозуміло, чому він повинен бути у кожного на столі і цим знанням варто скористатися. Але, насамперед, порадьтеся з вашим сімейним лікарем.