Чи потрібно жінкам старше 50 років робити коротку зачіску?

107

Літня жінка з коротким волоссям виглядає дуже сумною. Вона нагадує дерево, що втрачає листя восени. Звичайно, з кожним роком доглядати за волоссям стає все важче, але це не привід підстригати їх.

Багато зірок навіть у старості радують нас довгим, доглянутим волоссям. Попри те, що на їх обличчі вже є зморшки та інші вікові зміни.

Згадайте Моніку Белуччі, Сару Джессіку Паркер та Джулію Робертс. Скільки їм років? Важко сказати. Але вони асоціюються з молодістю, а не зі старістю.

Хоча шкіра акторів вже старіє, а з віком спостерігаються інші зміни, вони випромінюють молодість. Довге, доглянуте волосся Джессіки Паркер повністю відроджує її імідж.

Це також помічають представники світу моди. Дуже прикро, що багато літніх жінок не хочуть мати довге волосся, що їх прикрашає. Звичайно, є жінки, що вибирають короткі зачіски. Наприклад, Сігурні Вівер. Але що робити тим жінкам, яким коротке волосся не до вподоби?

Дорогі жінки, виберіть зачіску, яка вам більш підходить та подобається! Тоді, ваше оточення не скаже вам, що ви схожі на бабусю та що вам час йти на пенсію.

Поділіться коментарем