Чому корисно насолоджуватися лужною ванною хоча б раз на тиждень?

46

В організмі людини постійно відбуваються окислювальні процеси, що призводять до утворення вільних радикалів. У свою чергу, вони згубно впливають на стан організму, послаблюють імунітет, ініціюють процеси старіння та порушують роботу мозку, а також серцево-судинної системи. Багато хто чув про важливість антиоксидантів у боротьбі з вільними радикалами, але не всі знають, який вплив має лужна ванна на окислювальні процеси.

Такі процедури нормалізують обмін речовин, допомагають проблемній шкірі та покращують загальне самопочуття. Сьогодні ми розповімо вам про те, як приготувати лужну ванну в домашніх умовах.

Лужна ванна в домашніх умовах

Лужна ванна — це не що інше, як ванна зі звичайною содою і морською сіллю. Сода, розведена у воді, створює лужне середовище, що допомагає витягувати кислоти разом з токсинами з людського організму.

Уповільнення окисних реакцій покращує кровообіг і зміцнює імунну систему.

Якщо говорити про користь таких ванн у галузі косметології, то ці процедури допомагають зміцнити нігті, відбілити шкіру, допомогти позбутися пігментних плям і целюліту, а також боротися з проблемною шкірою.

Як приготувати лужну ванну?

Для проведення процедури вдома спочатку треба приготувати ванну з теплою водою.

Потім до води додайте 500 г морської солі.

Розчиніть 200 г соди в літрі гарячої води, а потім тож додайте розчин до ванни.

Купайтесь вперше не більше ніж 10-15 хвилин. Потім, спостерігаючи за реакцією шкіри, можна поступово збільшувати тривалість.

Терапію не потрібно починати з ванни для всього тіла, лужні ванни для ніг і рук також позитивно впливають на шкіру та тіло.

Якщо додати в лужну ванну ромашковий чай, проблемна шкіра, схильна до вугрів, стане чистішою.

Для цього 100 г сухих квіток ромашки залийте літром окропу. Вилийте суміш у лужну ванну. Насолоджуйтесь цією ванною приблизно 15-20 хвилин.

Для посилення позитивного ефекту можна також додати пару крапель ефірної олії до лужної ванни. Наприклад, цитрусові олії посилюють антицелюлітний ефект, тоді як олія ялівцю або грейпфрута сприяє детоксикації організму.

Ванночки з содою зазвичай застосовують через день, не більше ніж 10-20 ванн на курс. Після цього вам обов’язково потрібно зробити перерву. Як і будь-яке інше лікування, лужні ванни мають свої протипоказання.

Якщо ви зацікавлені в цій оздоровчій техніці, поговоріть зі своїм лікарем перед початком курсу.


Джерело

Поділіться коментарем