Чому огірки такі корисні

398

Зволоження

Середньостатистична доросла людина випиває близько 3 літрів (12 чашок) води щодня. Приблизно чверть цієї кількості зазвичай надходить з їжею. Огірки — чудове джерело. Кожен з них на 95% складається з води. Це важливо, тому що ваші клітини потребують достатньої кількості води для нормальної роботи. Без неї ви можете мати запаморочення й хвороби. У серйозних випадках може знадобитися лікування в лікарні.

Keeping a Healthy Weight

Підтримання здорової ваги

Вода, що міститься в огірках, не тільки зволожує ваші клітини. Вона також наповнює ваш шлунок, і це може допомогти вам їсти менше. Чашка нарізаних огірків містить лише 16 калорій. Це означає, що вони мають дуже низьку “енергетичну щільність”. Люди, які їдять більше продуктів з низькою енергетичною щільністю, часто легше втрачають вагу.

Nutrients

Поживні речовини

Огірки наповнені ними. Лише в одній чашці огіркових скибочок ви отримаєте від 14% до 19% вітаміну К, необхідного вам на день. Ви також отримаєте вітаміни групи B і С, а також мінерали, такі як мідь, фосфор, калій і магній.

Blood Sugar Control

Контроль рівня цукру в крові

Високий рівень цукру в крові може сприяти утворенню занадто великої кількості речовин, що пошкоджують клітини, відомих як АФК і АФК. Огірки показали певну перспективність, в основному в дослідженнях на тваринах, у боротьбі з цією проблемою. Щури, які їли більше огірків, виробляли менше АФК і АФК. Для підтвердження цих результатів потрібні додаткові дослідження на людях.

Antioxidants

Антиоксиданти

Ці маленькі хімічні речовини допомагають захистити клітини від пошкодження речовинами, які утворюються в організмі та називаються “вільними радикалами”. Огірки мають унікальний набір антиоксидантів, включаючи флавоноїди, лігнани та тритерпени. Вони не лише захищають клітини, але й зменшують запалення, яке пов’язане з артритом та іншими довготривалими захворюваннями.

Heart Health

Здоров’я серця

Огірки корисні для здоров’я серця, якщо ви включаєте їх у збалансований раціон. Їх антиоксидантна активність допомагає сповільнити або зупинити серцево-судинні захворювання. А деякі дослідження показують, що унікальне поєднання поживних речовин в насінні огірків може допомогти знизити рівень холестерину, що може мати прямий вплив на здоров’я серця. Тож відмовтеся від “безнасінних” огірків і віддайте перевагу справжнім!

Keeps You Regular

Підтримує регулярність сечовипускання

Їжте багато здорових продуктів, таких як огірки, і ви залишите менше місця для продуктів з високим вмістом солі та жиру, які можуть сповільнити ваше травлення. Крім того, підвищена гідратація, яку ви отримуєте від води, що міститься в огірках, може запобігти появі закрепів (запорів). Огірки також містять велику кількість клітковини, яка допомагає рухатися далі.

Fermented Pickles

Квашені огірки

Щоб заквасити огірки, ви залишаєте їх у розчині солі, поки бактерії не почнуть ними харчуватися. Це створює складний смак і характерний кислуватий присмак. Це також створює “хороші бактерії” (пробіотики), які допомагають вашому організму боротися з мікробами, засвоювати поживні речовини, перетравлювати їжу і навіть контролювати тривожність. Але при покупці будьте обережні: багато “солінь” у супермаркетах — це просто огірки в оцтовому розчині, а це не одне й те саме.

Поділіться коментарем