Чому варто класти зубчик часнику до унітаза на ніч?

293

Що стосується чистоти в будинку, прибирання туалету — це найменш улюблена справа. Нещодавно я згадала про це при своїй сусідці. Вона порадила мені зробити наступне — покласти до унітаза зубчик часнику перед сном. Мені це здалося більш ніж дивним.

Звичайно, я знаю, що часник широко використовується не тільки в кулінарії. Наприклад, у народній медицині інгаляції з часнику використовуються для боротьби із застудою та багатьма захворюваннями легенів. Часникова вода сприяє цвітінню орхідеї. Але той факт, що сусідка використовує часник для підтримки чистоти туалету, все ще дивує. Але я вирішила спробувати цей метод.

Що станеться, якщо покласти часник до унітаза?

За вказівкою сусідки, перед сном я очистила зубчик часнику та кинула його до унітаза. Вранці я просто почистила унітаз щіткою. Я повторювала цю процедуру два-три рази на тиждень кілька тижнів поспіль.

Завдяки антимікробним та протигрибковим властивостям часник дезінфікує унітаз та підтримує його в чистоті. Я не можу гарантувати, що цей метод дійсно знищить всі мікроби. Однак, мій унітаз чистий та без нальоту. З того часу, як я почала застосовувати часник, мені не доводилося користуватися якимись спеціальними засобами. Я не бачила більш простого та ефективного способу утримувати унітаз в чистоті.

Як приготувати часникову настоянку для очищення унітазу?

Я знайшла в Інтернеті інший варіант використання часнику для чищення унітазу. Для цього вам потрібно приготувати часникову настоянку.

Треба взяти:

  • 1 склянка води
  • 3 зубчики часнику

У невеликій каструлі доведіть склянку води до кипіння та додайте дрібно нарізаний часник. Вимкніть вогонь, накрийте каструлю кришкою та залиште воду на 15 хвилин. Вилийте суміш в унітаз на ніч.

Використовуйте природні засоби, щоб зберегти охайність у вашому домі.

Поділіться коментарем