Чудодійний базилік – 5 позитивних змін зі здоров’ям, які він дає кожному

6807

Базилік – це ароматна трава з сімейства м’ятних, добре відома багатьом. Більшість людей знайомі з цією приправою, завдяки її чудовим смаковим властивостям. Тому що базилік може перетворити будь-яку страву на витвір кулінарного мистецтва.

Але виявляється, базилік можна застосовувати не тільки на кухні. І сьогодні ми розповімо: як його використовують в медицині. Про його дивовижні властивості стародавні лікарі знали ще сотні років до зародження сучасної медицини.

фото orchardo.ru

Можливо, ви не знали, що ця ароматна трава має безліч переваг для здоров’я

Найбільш відомим з яких є те, що вона зміцнює імунну систему. А ще, ця рослина також відома тим, що допомагає запобігти депресії та діє проти головного болю.

На цей час екстракт базиліка вивчається. Оскільки доведено, що він допомагає запобігти широкому спектру захворювань, що робить його однією з найважливіших і визнаних лікарських трав.

П’ять властивостей базиліка, доведених сучасними вченими

фото rolloid.net

Володіє антивіковими властивостями

Базилік сприяє збереженню тканин внутрішніх органів. Його властивості ефективні в запобіганні пошкоджень, що викликаються деякими вільними радикалами в таких органах, як печінка, серце і мозок.

Допомагає при лікуванні артриту

фото rolloid.net

Відповідно до одного дослідження, базилік зміг зменшити набряк суглобів на 75% всього за 24 години після початку лікування. Ці результати дуже схожі на дію спеціальних протизапальних препаратів при лікуванні артриту.

Володіє антибактеріальними властивостями

фото rolloid.net

Експерти змогли підтвердити, що базилік має антибактеріальні властивості. Деякі олії в його складі, пояснюють цю дію. Крім цього, базилік має здатність зупиняти ріст деяких хвороботворних бактерій.

Запобігає діабету

фото rolloid.net

Було доведено, що базилік допомагає зменшити запалення, а також знизити рівень глюкози в крові. Завдяки чому, ця трава може запобігти розвитку діабету. Крім цього, базилік допомагає знизити рівень холестерину і тригліцеридів.

Профілактика онкології

фото rolloid.net

Деякі дослідження показали, що базилік містить фітохімічні речовини, які природним чином допомагають запобігти деяким видам раку. В основному, мова йде про онкологію, викликану агресивним впливом хімічних речовин.

Поділіться коментарем