Наше життя ніколи не буває рівним та безтурботним. Дуже часто потрібна моральна підтримка, щоб пережити не найкращий момент в долі. Добре, що існують чудові фільми, які можна і потрібно дивитися в такі моменти. Вони просто необхідні, щоб знову повірити у краще. Людям іноді не вистачає якогось стимулу, щоб почати діяти. А іноді все настільки валитися з рук, що відчуваєш себе жалюгідним невдахою, у якого ніколи нічого не вийде. А буває, що життя заганяє тебе в такі жахливі обставини, з яких видертися немає ніякої можливості.

Можливість є завжди. Будь-якій людині дається другий шанс в житті. Потрібно тільки вміти розглянути його і не відкидати допомогу, яка приходить несподівано. Фільми, які ми вам представляємо розповідають саме про те, що ніколи не варто опускати руки та зневірюватися. Шанс є завжди!

Третій акт (2012)

фото film.ru

Уявіть собі, що ви відомий у минулому письменник, книги якого видавалися величезними тиражами. Але зараз ви старий, хворий, прикутий до інвалідного крісла. Вам нічого не хочеться. Єдине, що вас в цьому житті рятує — це алкоголь.

Уявіть собі, що ви вже немолода жінка, у якої майже дорослі дочки та ви недавно розлучилися з чоловіком. Доводиться заново будувати своє життя в новому будинку. А поруч оселився якийсь похмурий інвалід.

Уявіть собі, що ви маленька дівчинка, у якої недавно розлучилися батьки. У вас є мрія, яка здається нездійсненною. Але поряд живе людина, яка може допомогти здійсниться цієї мрії. Але вона зовсім не хоче вам допомагати. Герої розставлені, завіса прийшла у рух, починається вистава…

Неймовірне життя Волтера Мітті (2014)

фото filmix.co

Уявіть собі, що ви невдаха. Ваше життя — це сіра нудна рутина. Ви нікому не цікаві. Ви навіть не можете змусити себе заговорити з жінкою, яка вам подобається. І тут на роботі трапляється аврал і вам загрожує покарання, а може навіть звільнення. Залишається тільки одне — пуститися в небезпечну подорож.

Жовтневе небо (1999)

фото tmdb.org

Уявіть собі, що ви підліток, який живе в маленькому шахтарському містечку. Ваш батько все життя видобуває вугілля. Вам теж чекає така ж доля. І тут сталася новина, яка перевернула весь світ — Радянський Союз запустив у космос першу у світі ракету! Як тепер жити, якщо ви мрієте про ракети, а батько переконує вас йти в забій! Ця реальна історія, яка сталася 1957 році, коли навздогін за Радянським Союзом почали будувати ракети NACA і хлопчик із шахтарського містечка…

Любов приходить тихо (2003)

фото hurtom.com

Уявіть собі, що ви жінка на Дикому Заході та приїхали з чоловіком підкорювати нові землі. Ви небагато чого вмієте робити — лише шити, готувати та читати книги. До того ж ви чекаєте дитину. І тут чоловік падає з коня, гине і ви залишаєтеся зовсім одна. З майна — лише фургон, набитий книгами. З допомогою — лише дивний чоловік чужого віросповідання, який недавно овдовів і залишився з маленькою дочкою на руках.

Подивіться ці чудові фільми, коли буде важко. Вони створені для того, щоб знову повірити в краще.