Ці молитви дають людині щастя та достаток: зверніться за підтримкою до Небес!

410

Ось так у нас і виходить: коли в житті настає чорна смуга, не знаєш, що робити, коли нема до кого звернутися, ми згадуємо Господа нашого! І всі наші гріхи замолюємо, і просимо про допомогу, а коли все добре — забуваємо про Нього.

Хотілося б, щоб Господь завжди був у наших серцях незалежно від нашого стану та добробуту! Це я фактично й про себе особисто, але я не одна така! Дякую за молитви — читатиму їх!

У боротьбі зі злом, заздрісниками та недоброзичливцями прекрасними помічниками будуть православні молитви. За допомогою Вищих сил ви зможете захистити себе від будь-якого прояву негативу.

Якщо у вас почалися проблеми на роботі, вас мучать сумніви та невпевненість, зверніться за підтримкою до Небес. Молитви допоможуть вам відчути впевненість у своїх силах та позбутися негативу з боку вороже налаштованих людей.

Молитва від недоброзичливців на роботі.

«Господи всемогутній! Врятуй і збережи раба грішного Твого (ім’я). Захист мене від злості й заздрощів, заздрісників моїх. Відведи від мене гнів їх та силу слова недоброго.

Допоможи, Господи, не піти слідами їх та врятуй від гніву у відповідь, що в душі моїй зароджується. Прости, Господи, за гріхи мої та покарай ворогів моїх справедливо. Я ж прощаю їх волею Твоєю та заповітами Твоїми непорушними. Амінь».

Молитва від ворогів.

“Господи Ісусе! Збережи мій розум чистим, а помисли добрими. Допоможи очиститися від скверни, що моїми ворогами насилається. Свято вірю в захист Твій та в благословення Боже. Не гнівайся на ворогів моїх, але й не залишай без покарання вчинки їхні жадібні. Амінь».

Молитва для захисту до Ангела-Хранителя.

«Ангеле Божий, мій хранитель з народження і до самої смерті, благаю Тебе, заступнику, збережи мене від всякого зла. Погаси на душі негатив, що управляє мною та життя моє праведне порушує. Направ мене, раба Божого (ім’я), на шлях виправлення та визволи мене від ворогів і недоброзичливців, що моїх неприємностей жадають. Амінь».

Молитва перед іконою “Всецариця”.

«Пречиста Богоматір! Почуй молитви раба Божого (ім’я) та не відкинь прохань моїх щирих у своєму каятті. Поглянь на мене й убережи від наміру злого та від негативу, який мене переслідує. Царице Небесна, на Тебе й Твоє заступництво покладаюсь.

Збережи мене, пом’якши моє серце, на ворогів озлоблене, та не дозволь вершити самосуд діями непристойними. Амінь».

Молитва від злих людей.

«Всемилостива Божа Мати! На Тебе сподіваюсь, хранителько й захиснице всього роду людського. Будь милосердною до мене, грішного (ім’я), та не залиш у годину сумнівів і страхів.

Визволи, покровителько, від злої користі, на мене спрямованої, та додай розуму ненависникам моїм, погаси їхнє зло, до мене звернене. Амінь».

Молитва для пом’якшення злих сердець.

«Богородице Пресвята! До Тебе по допомогу звертаюся. Пом’якши серця людські, злістю наповнені. Не дай нам, Матінко, пропасти від злості своєї. Та пробач нам гріхи наші та свавілля. Рани Твої сльозами своїми омиваємо та прощення за гріхи наших предків просимо. Амінь».

Молитви є найсильнішим оберегом. Всемогутній Господь допомагає кожному, хто щиро покаявся у своїх непристойних вчинках, і наставляє на шлях істинний, що веде до очищення й просвітління.

Звертайтеся з молитвами до Вищих Сил, і ви обов’язково отримаєте захист та підтримку.

Поділіться коментарем