Ця квітка має бути в кожному будинку!

192

Практично у всіх, хто любить вирощувати домашні рослини, є на підвіконні така квітка як герань. Здавна вважається, що вона сприяє теплій, спокійній та затишній атмосфері у будинку. Астрологи стверджують, що герань не дає поширюватися негативній енергії, захищає від сварок, пліток та пересудів, а також охороняє ваше житло від небажаних гостей. Ця рослина має заспокійливі та антистресові властивості, роблячи людей більш м’якими, терплячими та добрими. Ще вона притягує до будинку фінансовий добробут та стабільність. У нашій статті ми розповімо вам 9 причин, через які обов’язково варто завести герань у себе в будинку.

Корисні властивості герані

1. Аромат цієї квітки допомагає полегшити депресію та зміцнює нервову систему. Якщо горщик з геранню поставити в кімнаті, де розташовується геопатогенна зона, рослина нейтралізує її шкідливий вплив.

2. Герань допомагає і в коханні — для цього червону квітку герані потрібно подарувати коханому. Для того, щоб кохана чи коханий відповів взаємністю, герань має залишатися в його домі.

3. Листя герані містить у своєму складі ефірну олію, для того, щоб у цьому переконатися, достатньо потерти пальцями листочок. Олія особливо сильно виділяється на сонці влітку.

Таким чином рослина може захищатись від перегріву. Існує думка, що якщо герань знаходиться на вулиці, то в спекотну суху погоду на заході сонця над нею легко помітити свічення. Подібний ефект якраз дають ефірні олії, що активно виділяються геранню.

4. Листя герані не любить міль, мухи та інші комахи. Геранню для позбавлення від комах рекомендується розтирати домашніх тварин.

5. Можна використовувати герань для лікування головного болю та застуди. Ця рослина очищає повітря, вбиває шкідливі бактерії. Щоб відчути себе бадьоріше, достатньо щодня просто посидіти 10 хвилин поряд із рослиною.

Для очищення повітря можна застосовувати олію герані, яку продають в аптеках. Достатньо буде всього 3-4 краплі в аромалампі.

6. Олія герані регулює гормональний обмін. Також вона збуджує почуття, тому можете капнути в аромалампу 5 крапель олії герані під час романтичної вечері.

7. Герань надзвичайно корисна для людей із проблемами, пов’язаними з нервовою системою, які страждають від гіпертонії, безсоння, шлунково-кишкових та серцевих захворювань. Герань надає істотну допомогу при хворих жовчному міхурі та печінці. Прикладений до хворого місця листок герані зніме біль при отиті, радикуліті, зубний біль.

8. Народні цілителі при зубному болю рекомендують не поміщати листя герані в рот, а прив’язувати його до щоки із зовнішнього боку. При радикуліті листя подрібнюють, потім прикладають до спини як компрес. Подібний компрес прив’язують за підвищеного тиску до руки (у місці, де пульс).

9. Просто наявна в будинку герань, за словами цілителів, запобігає появі пухлин. А парапсихологи заявляють, що герань вирівнює порушене захворюваннями біополе людини.

Поділіться коментарем