Ця серія фото розіб’є вам серце. Жахливе горе хазяїв, які зважились на евтаназію своїх домашніх тварин

986

Втратити домашнього улюбленця — це все одно, що втратити шматочок свого серця.

Цю серію фотографій може бути важко пережити.

Несамовита серія фото “Останні моменти” була створена фотографом Россом Тейлором. Тейлор був “глибоко зворушений”, коли його близька подруга боролася зі смертю свого домашнього улюбленця. Так і народилася ідея цієї серії.

Кожна фотографія, зроблена наприкінці життя тварини, або до, або після того, як домашня тварина була піддана евтаназії в домашніх умовах, показує любовний зв’язок між домашнім улюбленцем і її хазяїном.

На цьому фото Олеся Ликовій не витримує, коли помирає її собака Сем. Безпосередньо перед тим, як було зроблено фото, вона запитала лікаря, чи помер її собака. Лікар відповів: “Тепер у нього є крила“.

Коли її улюблена собака померла, Кіара Манріке плакала, кажучи: “Я намагалася зробити більше, я намагалася зробити все, що могла. Але вони сказали, що я більше нічого не можу зробити”. Її сестра, Кімберлі, була поруч, щоб втішити її в горі.

Маркіта Лейбе трохи походила по кімнаті, а потім нахилилась, щоб востаннє погладити свою собаку Дейзі. Її чоловік, Дональд, присів поруч з нею. Коли Дейзі приспали, Дональд вийшов на вулицю, щоб прийти до тями.

Коли Азію виносили для поховання, брат і сестра Кай відчули, що щось змінилося. Він вірно слідував за своїми людьми та своїм другом, коли вони повільно їхали по траві.

Викопавши могилу на своїй фермі та з любов’ю поклавши в неї Азію, господиня Керрі Петерсон обсипала її соняшниками. “Запах свіжовскопаної землі та те, як мирно виглядала Азія — це все, що я пам’ятаю”, — каже фотограф Росс Тейлор.

Ця фотографія була зроблена через кілька хвилин після того, як Спенсер покинув цей світ. Коли власниця Лі Зан сиділа з ним в останній раз, вона не могла втриматися від сліз.

Ребекка Кессіті та її чоловік Дрю сиділи разом на своєму дивані, коли зі сльозами на очах прощалися зі своїм вірним псом Коко. “Коко був поруч зі мною, коли він був на службі”, — сказала Ребекка.

На цьому фото Сінді і Боб востаннє обіймаються зі своєю собакою Хейді. Хейді з любов’ю подивилася на Боба за мить до евтаназії. Інша їхня собака, Вінні, заглянула в скляні двері.

15-річна Еллі боролася з проблемами рівноваги після того, як у неї діагностували рак. Доктор Гласслер завітала до хоспісу, щоб відвідати її і запропонувати, як краще впоратися з цією ситуацією.

“Доктор Гласслер і багато інших таких, як вона, вражають тим, що вони роблять, і щодня допомагають пережити болісний перехідний період, не привертаючи до себе уваги. Вони мають мою повагу”, — каже фотограф Росс Тейлор.

Ванесса Гангадьял втішала свого 8-річного сина Лана, коли її чоловік гладив їх собаку Еллі незабаром після того, як вона померла.

Венді Лер обіймалася зі своєю собакою Мімозою, коли прощалася. Члени сім’ї оточили їх обох, і Венді каже: “Це було б неможливо без їхньої готовності брати участь і віри в проєкт… Я їх дуже поважаю”.

Поділіться коментарем