Відчуваєте, наче щось не так? Не засмучуйтесь! Енергетичний центр можна привести до ладу. Виявляється, для цього існує діагностика сонячного сплетіння. Вона підкаже: як зцілити основне джерело енергії.

Заведено вважати, що чакри – це енергетичні точки на тілі людини, які підтримують його життя. У ведичній практиці дотримуються переконання про те, що ці сім точок, що розташовані вертикально по всьому тілу. Кожна з них відповідає за різні фундаментальні аспекти існування.

фото logosaum.com

Нижні чакри, в області паху – пов’язані з нашою базовою потребою у безпеці та виживанні. Верхні чакри відповідають за мудрість, універсальне знання та безумовну любов. Інші чакри, розташовані між ними, відповідають за решту, починаючи стосунками й закінчуючи креативністю розуму.

Одна з найбільш обговорюваних сьогодні чакр – чакра сонячного сплетення (маніпура). Вона розташована у верхній частині живота й найчастіше позначається в літературі жовтим кольором. Маніпура управляє нашою самооцінкою, статусом в «племені». А ще упевненістю в собі, фінансовими питаннями та сенсом життя.

фото taniahaasma.eu

Сонячне сплетіння знаходиться між серцевою і сакральною чакрами. Перша відповідає за любов та внутрішній спокій, а друга за чуттєвість, емоції, задоволення та нові враження.
Заведено вважати, що коли чакра сонячного сплетення заблокована, енергетичний потік порушується.

Інші чакри, що знаходяться поруч слабшають. Іноді це можна переплутати з проблемами в особистих стосунках чи закритістю від усього нового та чуттєвих задоволень. А відбувається так тому, що ці речі вимагають від людини твердого відчуття себе й почуття безпеки.Тому чакра сонячного сплетення настільки важлива.

Серед всіх чакр найбільше проблем викликає саме маніпура. Річ у тому, що людині набагато простіше збалансувати свою кореневу чакру (вона дарує йому базове відчуття безпеки), ніж впоратися з низькою самооцінкою. Іншими словами, простіше прийняти той факт, що ви живі, ніж зрозуміти, в чому полягає сенс цього життя.

Найпоширенішим симптомами слабкою або заблокованою чакри сонячного сплетення є:

фото nagualspb.ru

1. Мінлива самооцінка: відчуття даремності і вторинності, що змінюються почуттям нереалістичної переваги й досконалості. Без будь-якої «золотої середини» між ними.

2. Одержимість способами «врятувати» себе. Тут і переїдання, і нездорові стосунки, токсична робота, відмова від ризику, небажання змінюватися тощо.

3. Проблеми, які мали місце у віці 15-22 років. Це тимчасовий проміжок, в якому сонячне сплетіння людини активно розвивалося.

4. Опір змінам, навіть коли вони на краще.

5.Нездатність повірити у те, що ви зможете впоратися з будь-якими життєвими негараздами.

6. Стан тривожності й стресу за обставин, які були наслідком занадто бурхливої на них реакції.

7. Низька самооцінка, відчуття постійного осуду всіх, хто оточує, ворожості й відсутності любові.

8. Постійна боротьба із залежностями. Від їжі, алкоголю й грошей ба навіть з токсичними стосунками.

9. Проблеми з самодисципліною. Також розчарування, викликане тим, що ви не можете змусити себе працювати краще, виробляти більше та інше.

10. Відчуття того, що в житті більше немає радості, що все обернулося грою на виживання.

11. Відчуття відірваності від своєї історії, друзів, й місця, в якому ви живете або жили.

12. Внутрішня боротьба з глибоким почуттям сорому за те, ким ви є.

13. Ви відчуваєте себе жертвою життєвих обставин. Ви боїтеся, що не зможете впоратися з ситуацією, коли хтось або щось позбавить вас того, що ви звете безпекою (грошей або любові).

Як відновити силу чакри сонячного сплетення:

фото ufospace.net

1. Одягніть на себе щось жовте. Оточіть себе жовтим кольором. Цей колір видає ті ж вібрації, що й сонячне сплетіння.

2. Щодня займайтеся тим, що приносить вам хоча б трохи задоволення й радості.

3. Дослідіть свою душу. Записуйте все, що ви цінуєте, а що ні. Що приносить вам радість, а що смуток. Ким би ви хотіли стати, а з ким ні. Це допоможе дізнатися, ким ви є насправді.

4. Забудьте про те, яка самооцінка у вас була раніше. Ви вже не та людина, якою були. Вам не потрібно соромитися її, ні робити те, що робили раніше.

5. Почніть займатися речами, які вас лякають. Насправді вам цього хочеться, однак ваша самооцінка говорить, що ви недостатньо готові до таких справ.

6. Перепишіть свою особисту історію. Це дасть вам внутрішню опору та змінить життя. Зосередьтеся на думках на кшталт: «Я могутній і сам є для себе героєм».

7. Докопайтесь до першопричини своїх найпотаємніших почуттів. Потім проаналізуйте те, про що дізналися. Запишіть в точності все, що відчуваєте. Чому це з вами відбувається та чому ви тягнете на собі цей емоційний вантаж. Здатність пояснити ці емоції допоможе позбавитися них.

8. Спілкуйтеся з іншими людьми чітко і ясно. Дайте їм зрозуміти, чого хочете й чого очікуєте. Робіть це з гідністю.

9. Припиніть опиратися своїм бажанням.

10. Аби зрозуміти, чого ви дійсно бажаєте, подумайте, що викликає у вас найсильнішу заздрість.

11. Займіться своїми фінансами. Відкрийте ощадний рахунок, влаштуйтеся на нову роботу. Поставте перед собою мету привести свої фінансові питання до ладу.

12. Досліджуйте різні релігії та філософські течії. Знайдіть те, що вам ближче й допоможе краще зрозуміти життя.

13. Зрозумійте: те, що вам подобається в інших людях, це і є те, що вам подобається у самих собі.

14. Якщо відчуваєте заздрість, не забувайте, що вона жодним чином не пов’язана з тим, що інша людина має або чого в неї нема. Вся суть у тому, що ви можете чи не можете собі дозволити.

15. Припиніть спілкуватися з тими, хто змушує вас доводити свою цінність або показує, що ви «гірші» за них.

Ваша енергетична система може бути всього лише заблокованою. А от зруйнувати її остаточно може тільки ваш розум. Розберіться зі своїми думками й побачите — все зміниться. Діагностика сонячного сплетіння підкаже вам, як зцілити основне джерело енергії.