Це дійсно вразило! Дівчинка, яка народилась на 4 ногах, увійшла в історію ще в 19 столітті

888

Сьогодні, коли сучасні медичні технології дозволяють виявляти вроджені дефекти і генетичні аномалії під час вагітності, жінки можуть вирішити: народжувати таких дітей чи ні…

Але в XIX столітті дізнатися про це не вдавалося. Тому багато людей зіткнулися з неприємними сюрпризами. Але в той час від дітей відмовлятися було не прийнято.

Навіть, якщо на світ з’являлося «чудовисько»

фото zinoti.lt

Мірта Корбін народилася в 1868 році, 12 травня в родині простих робітників в Техасі. Вона була здорова і не мала психічних відхилень, але у неї було 4 ноги. 

Тепер це можна пояснити рідкісними аномаліями, коли один з близнят поглинає іншого. Але тоді Мірта вважалася чудовиськом. Єдине пояснення, яке мали на той час лікарі — це кровний зв’язок між батьками, про які вони, ймовірно, не знали.

фото zinoti.lt

Мірта практично не покидала батьківську хату до 13 років

Її мати і батько нікому не розповіли про порок дочки, побоюючись, що дівчинку викрадуть і продадуть до цирку. Але коли вона досягла підліткового віку, батьки самі відправили її туди.

Дівчину найняв відомий артист цирку, один з найпопулярніших організаторів шоу-фріків — Фін Барнум. У його трупі працювали гноми і велетні, сіамські близнюки і інші люди з фізичними аномаліями.

фото zinoti.lt

У Мірти було дивно пропорційне тіло: дві її ноги були абсолютно нормального розміру, а дві інші між ними були крихітними. Їй було дуже важко ходити, тому вона просто сиділа на сцені і демонструвала свою аномалію.

Мірта була сором’язливою, ввічливою і дуже красивою

Вона не любила публіку і злилася на людей, які прийшли на неї подивитися. Але це був єдиний шанс на безбідне існування. До тих пір, поки дівчина не познайомилася з молодим доктором Джеймсом Бікеле.

Заміж за нього вона вийшла у 19 років і відразу пішла з цирку. Цей чоловік безмірно любив її і робив все можливе, щоб дати дівчині все, чого вона була позбавлена до цього. Дівчина отримала освіту і захопилася мистецтвом, музикою, літературою. Згодом з’ясувалося, що у неї можуть бути діти.

фото zinoti.lt

Перша вагітність була дуже важкою і її довелося перервати

Але через кілька років Мірта народила чотирьох абсолютно здорових дітей. 

Чому Бікнел не побоявся завести відносини з цією жінкою? Ймовірно, бувши досвідченим лікарем, він зрозумів, що випадок його дружини був винятком, нещасним випадком, а не генетичним дефектом.

фото zinoti.lt

Мірта і Джеймс прожили разом 22 роки

Після його смерті, жінка повернулася до цирку, де пропрацювала до своїх останніх днів у 1928 році.

Майже 20 років вона піднімалася на сцену, щоб дати своїм дітям гарне життя і освіту. Варто зазначити, що після смерті Мірти були ті, хто хотів купити її тіло. Але сини і дочки жінки постаралися гідно поховати її, щоб подарувати матусі довгоочікуваний спокій.

Вона увійшла в історію як «чудовисько», унікальний випадок у медицині, героїня багатьох наукових звітів, артистка цирку, надзвичайно мила жінка, приголомшлива дружина і найкраща мати.

фото zinoti.lt

Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем